Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki ajánlana nyári programo...

Valaki ajánlana nyári programokat katolikusoknak?

Figyelt kérdés

Többnapos táborokra, vagy hasonlókra gondolok. Ezenkívül katolikus csoportok is érdekelnének.


22 éves vagyok de a legtöbb ifjúsági csoportot, tábort 14-20 éveseknek hirdetik, ezekből már kinőttem.

Ugyanakkor a felnőtt vagy nem korcsoportokra bontott programokon, eddigi kevés tapasztalatom alapján már az idősek, középkorúak voltak többségben.

Szeretnék olyan programot vagy csoportot találni ahol azért sok korombeli, huszonéves is megfordul mert otthonosabban érzem magam egy olyan közösségben.


Budapesti vagyok.



2018. ápr. 23. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyere Lelkes Napok táborba, 15-25 év közöttieknek van, a Katolikus Karizmatikus Megújulás szervezi, én itt tértem meg, nagyon jó. :)


A részleteket még sajnos nem tették közzé, de az időpontokat már láthatod. Két tábor lesz ugyanazzal a témával, kiválaszthatod, neked melyik a megfelelő. :)

[link]

2018. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom az Egerszalóki Találkozót, minden évben van júliusban: [link]

(16 és 29 éves kor között)


Illetve a Nagymarosi Ifjúsági Találkozót, ami most május 12-én lesz, sajnos csak egy napos, de minden évben kétszer van: tavasszal és ősszel. [link]

Itt zömében huszonévesek vannak, tapasztalataim szerint. Mi is szoktunk menni minden évben a közösségünkkel (28 és 36 év között vagyunk)

2018. ápr. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, legalább egyre ezek közül biztosan ellátogatok idén. :)
2018. ápr. 24. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!