Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnék Krisna Tudatú...

Hogyan tudnék Krisna Tudatú Hívőkkel találkozni Miskolcon?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a fontosabb központjaik más városokban vannak. De jelenleg nincs lehetőségem más városba menni (messzebb), ugyanakkor szeretném a kapcsolatot felvenni Krisna Tudatú Hívőkkel. Szeretnék beszélgetni velük, azért is lenne fontos, hogy lehetőleg miskolciak legyenek, vagy legalábbis Miskolcon találkozzunk.


Van erre lehetőség?


2010. jún. 14. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
úyg tudom, ünnepekkor ott is szoktak ételt osztani,bár az még elég messze lesz...
2010. jún. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
[link] Én itt megnéztem, de Miskolcon nincs központjuk. Viszont ha felhívod a pesti központot pl. akkor meg tudják mondani, hogy Miskolcon hol találod meg őket, mert ahogy látom a pécsi központ sincs feltüntetve itt, pedig tudom, hogy itt is vannak, mert ismerek közülük pár embert, akik az utcán szoktak könyvet árulni meg adományt gyűjteni, meg olyan is van közöttük, aki gyerekkori barátom és itt tevékenykednek a városban. Biztos nálatok is vannak páran, csak meg kell kérdezni.
2010. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!