Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezete Lawrence...

Hit gyülekezete Lawrence Tetteh lábhosszabbításos csoda?

Figyelt kérdés

Elsősorban hit gyülekezete tagok véleménye érdekelne!


https://www.youtube.com/watch?v=l9RNIqHdU78


Ebben a videóban látni amikor a hit gyülekezetében meghosszabbítja elvileg a nő lábát, de neten sokfele már megmagyarázták elvileg hogy hogyan csinálják ezt a trükköt.



2018. jún. 3. 19:28
 1/10 kzs ***** válasza:
67%

Nézd, ami engem illet, én személyesen nem voltam ott.


De a lényeg, hogy Jézus a földi szolgálata során számos beteget meggyógyított: sohasem tárta szét a kezét azzal, hogy "bocsi, ezzel már nem lehet mit kezdeni". Mindenkit meggyógyított, aki hittel fordult hozzá. Megmutatta ezzel az Atya kedves akaratát, ami az, hogy egészséges legyen mindenki, aki hittel gyógyulásért fordul hozzá.

Később Péter és Pál végezte a gyógyítás szolgálatát.


Namármost, ha az Ige szerint "Jézus Krisztus tegnap, ma és örökké ugyanaz", akkor kérdezem én: miért ne valósulhatna meg egy természetfölötti Isteni gyógyulás: az, ami ott, abban a videóban szerepel?


(egyébként meg ami azt a videót illeti, az a csatorna egy f*s-kátrány "valami". Köze sincs a kereszténységhez, csak annyi hogy van egy jól hangzó név, és kész)

2018. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Kamu, elég ha kicsit ferdén ül a hölgy utána óvatosan húzva az egyik lábát kiegyeneíti a széken, ekkora eltéréssel nem tudna ilyen szepen mozogni nincs semmi szokatlan a jarasaban meg mielőtt leülne. Egyik tanaromnak volt ekkora elteres es a cipő talpának vastagsagaval korrigaltak anelkül nem is tudott volna normalisan mozogni es itt a cipők egyformák voltak ugyh parasztvakítás.
2018. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
A Hit Gyülekezetében történnek hit által gyógyulások, ismerek pár embert személyesen, akikkel orvosi leletekkel alátámasztott gyógyulás történt.
2018. jún. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fxmaster ***** válasza:
4%
Kamu az egesz az ilyen hit gyogyitok kimellyenek ezek csak sarlatanok csak ki mutasak az o hamis csodalyukat csak hogy minel tobb embert hulyisenek meg.Komolyan mondom vannak egyes magusok(buveszek) akik olyan trukoket csinalnak hogy meg az ember elhiszi hogy rendelkeznek valami erovel de utana megmutatlyak hogy csak tukor meg szemfenyesztes de ilyet amiket ezek csinalnak meg egy 9eves gyerek is megtudna csinalni.Jezus Krisztus minden betegseget meg tudodt gyogyitani nem valagatot,most is gyogyit de mindenkivel van terve nem ugy kell venni a dolgot hat nekem most van nagy hittem es akor biztos meggyogyulok mondjuk valami sulyos betegsegbel,hanem ugy kell kerni legyen meg a te akaratod.
2018. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Az én barátom meggyógyult a gyülekezetben ima hatására, nem volt tükör sehol, hanem ima előtt betegség volt, orvosilag is igazolva, ima után pedig egészség, orvosilag ellenőrizve.
2018. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a legnagyobb csoda hogy sváby andrás és hajdú péter a hitgyülis atv-n létezhetnek
2018. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ATV nem csak keresztény műsorokat sugároz, és nem minden képernyőn megjelenő szereplő keresztény. Pl Havas Henriket is kirúgták, illetve nem hosszabbították meg a szerződését a botránya kirobbanása és az azt követő belső vizsgálat után.
2018. jún. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tehát ATV != Hit Gyülekezete


!=: nem egyenlő

2018. jún. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ezzel most miért lettünk előrébb?
2018. jún. 7. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:
azért mert láthatod h mennyire hitelesek ezek
2018. jún. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!