Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha mormon misszionárusokkal...

Ha mormon misszionárusokkal találkozok, jobban illik hosszú gatyát vennem, vagy ez csak arra vonatkozik, amikor a gyüli házban vagyok?

Figyelt kérdés
Mormonokhoz járok angolozni, elég jóba lettem velük meg egy ismerősöm is odavittem, aztán össze szoktunk járni heti egyszer, amikor tartanak ilyen fiataloknak szóló estet,illetve belementem, hogy taníthatják nekünk a hitüket. Én magam egyenlőre nem vallanám magamat mormonnak, mert nem is ismerem annyira a vallásukat, de végülis hiszek istenben, meg ők is rendesek, ezért nem zárkóztam el ettől. Szóval a lényeg, hogy valahol olvastam, hogy a mormonokra vonatkoznak ilyen szigorú öltözködési szabályok, és a gyülekezeti házban nem illik pl. shortban vagy ujjatlan felőben megjelenni. Arra lennék kíváncsi, hogyha mondjuk egy külső helyszínen vagyunk, akkor is illene odafigyelni ezekre az öltözködési szabályokra, vagy ez csak a gyüli házra vonatkozik?

2018. jún. 8. 23:26
 1/5 A kérdező kommentje:
(Tudom, hogy ők ilyekért nem szólnának, de nem szeretnék paraszt lenni:))
2018. jún. 8. 23:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőlük! :)
2018. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mormon vagy, akkor vonatkozik rád, ha nem vagy az, akkor nem. Akkor csak a gyüliben. Szerintem.
2018. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nem tudom, valamiért nem mertem tőlük megkérdezni.:DD
2018. jún. 8. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Volt olyan belső szabályzat vagy figyelmeztető tábla, hogy csak hosszú-szárú nadrágban lehet megjelenni és angolozni?


Ha nem volt, akkor mit izgatod magad?

Angolozni mentél nem divatbemutatóra vagy rendezvényre!!!

2018. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!