Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, ilyenkor pontosa...

Keresztények, ilyenkor pontosan mi történik? Jelen van a Szent Szellem?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=aGPV4aAjIa0

(31:00-hoz pörgessetek, onnan kezdődik.)


2018. jún. 9. 15:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor akik szerint nem a Szent Lélek van jelen, azoktól kérdezem, hogy akkor mégis milyen szellem lenne jelen? Mert amikor elkezdődik a prédikálás 31:00 körül, kétlem, hogy az Ördöghöz imádkoznának. Még azt is hallom az imában, hogy "Holy Spirit" meg "Jesus Christ", tehát biztos, hogy nem gonosz szellemek vannak jelen. Várok még válaszokat, aki megtudja magyarázni, hogy mi történik ilyenkor!
2018. jún. 10. 16:35
 12/17 Mansour ***** válasza:

Én egyébként nem hiszek a Szent Szellem ilyenfajta működésében, de akik szerint a Szent Szellem van jelen mondjuk itt:

https://www.youtube.com/watch?v=Ymuu9TqjPDw

azok nem tudom, milyen alapon mondhatnák, hogy a belinkelt videóban nincs ugyanúgy jelen.

2018. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A nép hiteője ***** válasza:

Tudod mindent energizal ez a fajta zene, csak nem az uj termeszetet. Ez tuti. Innentol kezdve ketseges, hogy ezt felkenne Isten es hasznalna. Az meg, hogy imadkozik valaki, nem jelenti azt, hogy le is jon azonnal a menny.

Nem ismered meg elegge Istent.

2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mansour ***** válasza:

"Tudod mindent energizal ez a fajta zene, csak nem az uj termeszetet. Ez tuti."

És ezt honnan tudod ilyen biztosan? A Bibliában hol található a zenékre vonatkozó útmutatás?

2018. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Mansour ***** válasza:

"Nem ismered meg elegge Istent."

Akkor te gondolom már olyan jól ismered, hogy a zenei ízlését is megbeszéli veled... :)

2018. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A nép hiteője ***** válasza:
Te ki vagy? xd
2018. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Na jó, lehet én vagyok ilyen kulturálatlan, de mi köze van ennek bármilyen szellemhez is? Egy pasi zenének nevezett valamire ordibál...
2018. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!