Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért ilyen erős a keresztény...

Miért ilyen erős a keresztény cenzúra?

Figyelt kérdés

Bármi, ami az egyházat valós, de rossz színben tünteti fel, azt megsemmisík és tagadják, pedig bizonyítékok vannak rá.


Miért?


Szent István munka táborai. Csak alap szintű dolgokról van szó.



2018. jún. 17. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Mit távolítottak el?
2018. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Milyen cenzúra?? Azért jelentettem a válaszod a szentes kérdésemnél, mert provokáció volt, nem oda tartozott. Az szuper, hogy ide felteszed, sokkal jobb, mintha az én kérdésemet offolnád szét. :)

Milyen munkatáborok, erről még nem hallottam, de megköszönném, ha történelmi forrást mutatnál erről. :)

2018. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Viszont, ne minket hibáztass, azért, mert törlik egy válaszod. Mi csak annyit teszünk, hogy jelentjük, a moderátorok döntik el, hogy törlik-e. Csak nem jó dolog, ha egy kérdést más irányba visztek el, tegyétek fel a kérdést külön, és hidd el, válaszolunk rá. :)
2018. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Van egy elég világos szabályzata a fórumnak. Amennyiben megsérted, akkor törlik a sértő hozzászólást, bárki ellen szóljon is a tartalma.

Mivel lényegében ezzel a kérdéseddel moderációt kritizálod, lehet ezt is törölni fogják. Ez teljesen természetes online fórumokon. Javaslom olvass valami netes etikettet, mert rád fér.


- másik 67%-os voltam.

2018. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Mármint?!?! Hogy micsoda?
2018. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amit oda írtam, hogy Szent István miként kényszerítette a lakosságot templom építésre, és hogy ez meghatározó volt Magyarország jelenében nem volt off. Ezért tartja jelenkori vezetőnk példaképének. Akkor brutális módszerekkel terjedt a kereszténység. Ez nem volt más, mint túlélők harca. Magyarok gyengék voltak, el kellett adni az országot a pápa védelmezéséért cserébe. Így történt, hogy aki nem volt hajlandó templomot építeni, pogány lett és saját családja szeme láttára ketté vágták.



Mégis jelentetted hű keresztény módon cenzúrázva a kérdést. Most azt hiszed, nem te tehetsz róla, hogy jelentetted, de valójában igen. És bár itt is offolsz, én nem foglak jelenteni, mert magasabb szinten vagyok nálad.


A piarista papok rendszeresen elhallgatattják a diákokat és a véres igaz történeteket, amik róluk szólnak. Még külsős gyerekeket is vas rúddal vertek.


Ez is az egyház cenzúrája, hogy még bocsánatot sem kérnek ezekért a bűnökért.

2018. jún. 17. 22:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez egy új kérdés. Nem vagy annyira nagy figura, hogy rólad szóljon. Ez a kereszténységről szól.
2018. jún. 17. 22:19
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Az sosem jó, ha a vallás és a politika keveredik. De sajnos nagy a kísértés az egyház és a politikai pártok szimbiózisára: az egyház pénzt kap az államtól, cserébe a megfelelő pártot tünteti fel jó színben a pap a miséken, vagy csak nem szólal fel a nagyon nem keresztényi állami politikával szemben (itt senkit nem akarok semmivel meggyanúsítani, csak a kísértés súlyosságát, és a dolog nehézségét akartam ezzel a példával illusztrálni). De ez nem az igazi kereszténység, ez nem az igaz keresztény értékrendet követő magatartás. Ez az elbukás, amiből fel kéne tudni állni, és új erővel próbálkozni a helyes úton.

2018. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt is erős, úgyhogy sanszos, hogy ez a kérdés is megy a kukába.
2018. jún. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Szent István templomépítettései nyolcadikos vizsgán bármikor előfordulhat. Nemhogy cenzúrázzák, de tananyag. Méghozzá nagyon alap... Az, hogy te olyan ostoba vagy, hogy ezt te munkatáboroknak fogod fel (ami egész egyszerűen nem igaz, egy tábor nem volt, nem is lehetett volna megszervezni akkoriban) arról mi nem tehetünk. A "keresztény cenzúra" (már ha van ilyen) az egyház berkein belül zajlik. Nincs hatása a világi dolgokra
2018. jún. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!