Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elhívást el lehet mulasztani?

Elhívást el lehet mulasztani?

Figyelt kérdés

Imádkoztam kitartóan Istenhez, hogy megmondja a hivatásom és a gyónás után meghallotta imáim és válaszolt. A nevemet mondta ki, viszont megijedtem mi van,ha azt akarja,hogy apáca legyek vagy nagy tömegek előtt beszéljek és nem akartam feladni a párkapcsolatom, ezért abbahagytam az imádkozást és haragudtam Istenre, nagyon bűnös gondolataim is voltak Vele kapcsolatban, s akkor hirtelen mintha kiszállt volna belőlem valami és üresnek éreztem magam belül, nem éreztem utána Jézust a szívemben,előtte meg imádkozáskor mindig éreztem a mellkasomban a jelenlétét.


Elmulasztottam volna az elhívást és Isten visszavonta?



2018. jún. 23. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Egyre furábban adod elő a sztorit. Nem nagyon olvasod el a válaszokat, ugye? Istent sem ismered, nem is tudom mit akarsz.
2018. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor tegnap előadtad a sztorit, azt mondtad, hogy félálomban voltál, amikor hallottad a nevedet, most meg már azt mondod, hogy gyónás utan. Most akkor melyik?
2018. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
gyónás után hazamentem, imádkoztam este, majd félálomban hallottam, de nyilván nem akarok minden kis részletet leírni
2018. jún. 23. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD B@sszameg, a humor kategóriában nem tudok ennyit röhögni, mint itt. :"D
2018. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

O my God.


Valóban nem sokat ért az amit válaszoltunk, egy másik kérdésed alkalmával.

A Bibliában mindenkit egységesen hív a Teremtő, hogy legyünk a "gyermekei". Ám mivel nem hozott létre vallásokat, és számtalan elrendezéseket egy valláson belül, ezért sajnos nem érted ezeket.

Úgy rémlik, nem olvastad el Isten szavát. Pedig Ő ezt azért íratta le, hogy az emberek lássák és ismerjék fel, mi a szándéka mindenkire vonatkozóan.

2018. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha valóban apácának szán, akkor majd újra hív. Tarts ki, és mondd meg neki, hogy szeretnél családot, és nem akarsz apácának állni!

Egyébként friss megtértként nem is fogadnának be kolostorba.

2018. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nézd, ez kezd egyre kuszább lenni. Isten nem hív mindenkit apácának. Ha meg van párod, különösen nem fog arra hívni. Szent Pál is megírta, hogy a szüzesség nem mindenkinek való. Családosként is lehetsz istenfélő, segíthetsz az embereken, lehetsz jó keresztény.
2018. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 János114 ***** válasza:
9%

El lehet mulasztani az elhívást.


Bár jó ember úgy is lehetsz ha családot alapítasz . Sőt az a nehezebb :D

A legtöbb prófétának is volt családja.

Én nem támogatom a szerzetesi életmódot sem az apálcait .


Lábjegyzet .: Ha félálombam hallod a neved vagy egy hangos pukkanást vagy úgy érzed sebesen zuhansz az teljesen normális . Csak az agyad teszteli hogy alszol e már rendesen .

Én sokszor hallom a nevem amikor kocsiba elalszom vagy ha filmezés közbe elbóbiskolok , de az nem Isten hangja hanem egy reflex .

2018. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!