Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bemerítkezésre illik ajándékot...

-tor- kérdése:

Bemerítkezésre illik ajándékot vinni vagy nem szókás?

Figyelt kérdés
Azt tanácsolták hogy vigyek imakártyát az jó vagy inkább más kellene ?

2018. júl. 9. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Imakártyát az nagyon jó, és talán még egy szép törölközőt.
2018. júl. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Egy bőrkötéses Bibliát is vehetsz neki, figyelj arra, hogy megfelelő legyen (Károli vagy valamelyik protestáns kiadás). Egy baptista könyvesboltban biztosan segítenek. :)
2018. júl. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bibliát kapnak, de köszönöm a válaszokat

Akor nézek nekik törülközőt is

2018. júl. 9. 09:26
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

"Egy bőrkötéses Bibliát is vehetsz neki, figyelj arra, hogy megfelelő legyen (Károli vagy valamelyik protestáns kiadás)."

Jaja, egy katolikus fordításban ki tudja milyen hamisítások vannak. :D Szerintem nem is ugyanazt a Vulgátát használják... :D

2018. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Jézusnak milyen ajándékot vittek, amikor megkeresztelkedett?
2018. júl. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hát semmit se,de javítsatok ki ha tévedek

De manapság illik adni a római katolikusoknál de itt nem tudom ugy mond a szokásokat azért kérdezem, megkérdezni meg nem tudom

2018. júl. 9. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Jézusnak maga az Atya adott ajándékot egy galamb képében, ha jól emlékszem. Vagy ez nincs benne a katolikus bibliában?
2018. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező: én is kaptam Bibliát, mégis van mellette még sok :) mindenki örül a Bibliának szerintem.
2018. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jézus mikor is "keresztelkedett"? :)
2018. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
37%

"Jézusnak maga az Atya adott ajándékot egy galamb képében, ha jól emlékszem. Vagy ez nincs benne a katolikus bibliában?"

Miből gondolod, hogy azoknak nem adja az Atya ugyan ezt az ajándékot, akik manapság keresztelkednek? Talán nem olvastad a Bibliát? Egyébként a Biblia nagybetűvel írandó, ha már olyan okoska vagy.

2018. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!