Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz hogy a szegények körében...

Igaz hogy a szegények körében jellemzőbb a vallásosság és a hit?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem

"De istenem segits" a pénztől független...

2018. júl. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha másképp teszem fel a kérdést: A tanulatlan emberek körében jellemzőbb a vallás, mint a tanult emberek közt?
2018. júl. 13. 18:10
 3/22 anonim ***** válasza:
57%
Mind a kettő igaz. Szegényebb emberek között is nagyobb a vallásosok aránya, és tanulatlan emberek között is nagyobb.
2018. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
67%
Ezt ugy kell erteni, hogy aki nem gazdag az mar tanulatlan is?
2018. júl. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
#4 Ezt senki se mondta. Bár általában ez is igaz.
2018. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Szakmunkásként "tanulatlan vagyok?"

Alapból nincs "isten hitem", de tisztelem a vallásokat.Addig amíg ők is a vallástalanságomat!

(Szűleim papos temetést kaptak.Testvéreim nem,de ők kérték így:'(,teljesitettem)

2018. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%

"Szakmunkásként "tanulatlan vagyok?""


Ha az iskolai végzettségeden kívül önerőből nem szereztél megfelelő tudásra szert, akkor igen, az vagy.De úgy érzem, már az írásodon is látszik, hogy te nem vagy tanulatlan, mert sok tapasztalatot szereztél már.


"Alapból nincs "isten hitem", de tisztelem a vallásokat.Addig amíg ők is a vallástalanságomat!"


A keresztények tisztelnek minden embert, de a vallástalanságot nem tisztelhetjük, hiszen a sátántól való!

2018. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%

"A keresztények tisztelnek minden embert, de a vallástalanságot nem tisztelhetjük, hiszen a sátántól való!"


És csodálkoztok, hogy általában azt mondják, hogy a tanulatlanabbak a hívők? Ilyen hülyeséget állítani...

A Sátánt pedig nagy s-sel írjuk. ;)

2018. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet azt mondani,hogy igen vagy nem.Hiszen ez emberfüggõ.
2018. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
Nézz statisztikát államokról vallásosság és GDP szerint, kb ahogyan a GDP nő úgy csökken a vallásosság is.
2018. júl. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!