Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Számotokra is nehéz dolog...

Számotokra is nehéz dolog felfogni azt hogy Jézus Krisztus mekkora hatalommal és erővel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Nekem igen elképzelni se tudjuk normálisan hogy Istenként mekkora tudás hatalom birtokában van.

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!


2018. aug. 3. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
Engem Paff a bűvös sárkány hatalma nyűgöz le.
2018. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Igen, minden nap tépem a hajamat miatta, és képtelen vagyok felfogni, le szoktam inni magam emiatt, erősen.
2018. aug. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

Nem nehéz felfogni, vagy elfogadni, azonban a hatalmát, az Atyjától kapja, aki magasabb rendű, és hatalmú.


Jézus nem ember már, ahogy a Többi angyal társai, és azt tudjuk a Bibliából, hogy egy angyal egy éjszaka 185.000 embert tud kivégezni.

2018. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Számomra sokkal nehezebb dolog felfogni, hogy egyesek elhiszik ezt.
2018. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak kíváncsiágból, mindezen miként szoktál morfondírozni? Esténként leülsz az ágyad szélére és elmélkedsz, hogy Isten mire lenne képes, próbálsz minél nagyobb dolgokat elképzelni? Vagy hogy történik ez, nem fér a fejembe.

Ha elfogadom Isten létét, akkor elfogadom, hogy bármire képes. Mit lehet ezen ennyire túlgondolni?

2018. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk igen kedves utolsó válaszoló.

Persze nem agyalok rajta egész nap csak jó dolog néha napján erre is arra is rá kérdezni hogy mit gondolnak róla mások

2018. aug. 3. 22:05
 7/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ma már kevés a hívő ember, pedig nem tartana ott a világ, ahol... én sem vagyok szentfazék, ettől függetlenül alulkulturált agyatlan barom aki lenéz valakit azért, mert nem csak a hülye valóság show-kon meg az aktuális divaton jár a nem létező esze. Ha nem tetszik valami ne trollkodjatok, húzzatok a divat témához :D


Hogy ne offoljak: nem olyan nehéz, ha történeteket olvasol a Bibliából, pl. az anyai szeretetről, ami megmenti a halálsoron levő fiút, de a saját életben is "tetten lehet érni" az isteni hatalmat, amikor események sorozata vezet el egy új életszituáciohoz/állapothoz, és ami van, hogy kizárólag a saját döntéseink függvénye, máskor pedig teljesen véletlenekből következik. Számomra ez jelenti, szép estét :)

2018. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Valóban nehéz felfogni, de azt még nehezebb, hogy van, aki képes azt állítani, hogy csak egy angyal, pedig állítólag olvassa a Bibliát.
2018. aug. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

7# Na, várjunk. Ha én teszek a mai divatokra és a valóságsokra, és az ilyesmikre de vallásos sem vagyok, akkor te állításod szerint én nem létezem, vagy mi? :D

Amúgy hidd el nekem, nem a vallásosság hiánya miatt van ott a világ, ahol most. Épp ellenkezőleg.

2018. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A 0 erőt könnyű felfogni.

Isten nem létezik, Jézus sosem létezett.

2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!