Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy kisfiú pisije tisztább,...

Egy kisfiú pisije tisztább, mint egy kislányé?

Figyelt kérdés

Az iszlám szerint, ha egy kisfiú odapisil a szőnyegre, elég vizet fröcskölni rá. De ha egy kislány teszi ugyanezt, akkor ki kell mosni a szőnyeget.


Az a magyarázat a dologra, hogy Ádámot vízből és agyagból teremtette Isten, tehát a vizelete is hasonló tulajdonságokkal bír, Évának viszont, mivel Ádám oldalbordájából lett, hús és vér tulajdonságú a vizelete, tehát szennyezőbb.


A kereszténységben van hasonló tanítás?



2018. aug. 30. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező...


Én meg olvastam, hogy kicsi zöld marslakók élnek a Földön és átvették a hatalmat és elpusztítják az emberiséget... De most komolyan... Mindent elhiszel, ami le van írva?

2018. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem akarod megérteni hogy nincs ilyen az iszlámban. Minden hülyeséget elhiszel?
2018. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Ebben olvastam:


[link]

2018. szept. 1. 21:14
 14/18 KZitus ***** válasza:

Kedves 6-os hsz.

A hülyeségnek nincsen határa, és vallástól, vagy ateizmustól független fogalom.

2018. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Itt a gyakorin már ezerszer kiveséztük a betty mahmudi sztorit, tényleg minden tekintetben. sok-sok érv, sok-sok mellébeszélés, és igazság elhangzott, olvasd el, több évre visszamenőleg. És választ kapsz a kérdéseidre. :) Tényleg.
2018. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 Ez a könyv szentírásnak minősül, a magyar neten a 15 éve Iránban élő, a nyelvet beszélő, az iszlámot ismerő nőt is torkollták már le azzal, hogy DE ÉN OLVASTAM EZT A KÖNYVET.
2018. szept. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Szóval egy nő, írt egy könyvet és "szentírásnak" tekintitek... Most komolyan... Én meg beszélgettem egy muszlim férfival, aki saját bevallása szerint vizelés után, minden alkalommal, illatos törlőkendővel megtisztítja a nemi szervét... Írjak róla egy könyvet, hogy elhidd? Szentírás is lesz belőle?
2018. szept. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
És az igazi muszlim szava mennyire nem szentírás? :D
2018. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!