Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi elítélik az...

SIDLER22 kérdése:

Jehova Tanúi elítélik az ilyen zenéket?

Figyelt kérdés

Régebben édesapám azt mondta, hogy Jehova gyűlöli azokat a zenéket amelyekben beszélnek mert világi dolgokat mondanak bennük. Nos, ebben a zenében nincs világi tanítás és semmi ehhez hasonló.

[link]



2018. szept. 6. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tök mindegy, hogy mit ítélnek el?
2018. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mansour ***** válasza:
100%
Jehova Tanúi emberek. Milyen jogon mondhatnák meg, hogy Isten mit szeret vagy gyűlöl?
2018. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom, de megteszik.
2018. szept. 7. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ki nem szarja le a mocskos szektásokat?
2018. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Én nem vagyok (és nem is leszek) az, de az egész családom az és engem is annak neveltek.


Nem ítélik el az ilyen zenéket, sőt az olyanokat sem, amiben szöveg van. Nyilván függ attól, hogy milyen szöveg, de amúgy annyira nem sokat problémáznak ezen. Angol nyelvterületeken viszont TUTI, hogy kínosan ügyelnek arra, hogy ne hallgassanak olyan zenét, aminek valami okból számukra kifogásolható. (és ugye ők elég érzékenyek mindenre xd)


Régebben egy vénnél voltunk grillezni, mindenféle zene volt (főleg pop).


Viszont úgy veszem észre, hogy a rappet, rockot és a metált alaphangon elítélik, mindegy milyen szöveg. F uck the logic...


Most újonnan a saját dalaikra vannak rákattanva, ilyen vallásos szövegű régimódi pop dalok, minden broadcasting végén van egy ilyen. Borzasztóak (1-2 kivételével) szerintem...


Remélem tudtam segíteni :)

2018. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem rég néztem egy kis bemutatót Jónás filmjéről. Asszem az volt. A trailer felépítése olyan volt mint egy mai átlagos katasztrófafilmé. Hangeffektek. A leg hangzatosabb mondatok a filmben és persze ütős zene. Egy saját világot alakítanak.
2018. szept. 12. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja ja igen, a trailerek mostanában egész tűrhetőek szoktak lenni.


De a filmek szinkronjai még mindig ilyen furán természetellenesek...


Durva, hogy mennyire belemásznak a híveik életébe.

Saját zene, saját filmek....

Úgy vannak vele, hogy "Minek világi filmeket nézni/zenéket hallgatni, ha vannak CSODÁLATOS társulati dolgok is?"

Értem én, hogy próbáljak haladni a korral, de azért ne essünk már át a ló túloldalára... Lassan már külön Social Media oldaluk lesz.


Előző voltam.

2018. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előzőnek :


ennek a filmnek a szinkronja tökéletes .


itt van a magyarul beszélő egy pártatlan mozifilm , a google keresőbe másold be :


kiváló mozifilm!


ez a film bemutatja mennnyire "emberek" , a lényeget.



" A hit fogságában indavideo "



indavideo.hu/video/A_hit_fogsagaban



gloria.tv/video/rX2KXQJFDecZ4fF4UaiqGYcXZ



"A szüleim és a vér szerinti testvéreim akik tanúk, messze elkerülnek. Ez a szabály."


"Jehova Tanúi olyan szervezet, amely családokat választ szét, gyűlöletet kelt, és emberi életeket fenyeget. "


az EMBERTELENSÉGÜK kiválóan be van mutatva az egész világ részére a film által , de ez náluk a normális.

2018. szept. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!