Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Számitogép és okostelefon...

Számitogép és okostelefon ördög találmánya?

Figyelt kérdés
2018. szept. 22. 12:24
1 2 3
 21/24 KZitus ***** válasza:

20

Egyáltalán nem gondolom azt, hogy az Ördög műve! És te miért gondolod azt?

Az ember sok csodálatos és hasznos dolgot talál fel naponta, közöttük az okostelefont is. De mint a sok többi csodálatos találmánnyal lehet élni és visszaélni, úgy a telefonnal is. Képzeld el, ha az életedből eltávolítaná valaki a kést, mert lehet vele ölni is?? Így van a telefonnal is.

Én idősebb vagyok, de mióta megtanultam az okostelefonomat használni, nagyban javította és megkönnyítette a tanulási szokásomat, hiszen minden számomra fontos olvasnivaló rajta van.

2019. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#21 szarkazmusból írtam azt, amit persze hogy nem így gondolom...

ellenben sok olyan hibbant elmebajos van, aki komolyan ezt hiszi

2019. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 KZitus ***** válasza:

22

:-)

2019. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Aki komolyan gondolja, hogy az elektronika az ördög műve, az egyszerűen elmeháborodott idióta


Nyilván az elektromosság, vezetékes gáz és víz is az ördög találmánya, mert ezeket is számítógépek vezérlik


Csak tudnám, aki ilyen ütődött fogyaték mit keres egy civilizált társadalomban

költözzön ki egy barlangba Neander-völgybe, oszt rajzoljon szénnel a falra


Engem is nyugodtan lepontozhatnak a valláskárosultak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál

2021. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!