Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lehet, az a fényes felhő...

Mi lehet, az a fényes felhő ami Mózest, Illést, Jézust is elnyeli. Pedig volt köztük pár száz év?

Figyelt kérdés
Bermuda háromszöges eltünések leírásánál lehet hasonló fényes felhő leírást találni.

#Jézus #Mózes #Fényes felhő
2018. okt. 14. 23:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

?

Hol nyeli el Jézust fényes felhő? Vagy Mózest?

Jézus az égbe emelkedett, majd felhők takarták el az apostolok szeme elől. Mózes pedig meghalt és egy ismeretlen helyre temették. Legfeljebb a homok takarta el, de bizonyára nem fényes felhők.

2018. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A Berumda háromszög vidékének nagy eltűnései gyakran nagyobb viharokhoz köthetőek. Márpedig nagy viharban sok a felhő, és villámlik, amitől meg fényes lesz a felhő, nem kell ide nagy misztikum.
2018. okt. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hol nyeli el Jézust fényes felhő? Vagy Mózest?"

Erre gondolt:


Máté

17,1 És hat nap mulva magához vevé Jézus Pétert, Jakabot és ennek testvérét Jánost, és felvivé őket magokban egy magas [Márk. 9,2-13. Luk. 9,28-36.] hegyre.


17,2 És elváltozék előttök, és az ő orczája ragyog vala, mint a nap, ruhája pedig fehér lőn, mint a fényesség. [2 Pét. 1,16-18.]


17,3 És ímé megjelenék ő nékik Mózes és Illés, a kik beszélnek vala ő vele.


17,4 Péter pedig megszólalván, monda Jézusnak: Uram, jó nékünk itt lennünk. Ha akarod, építsünk itt három hajlékot, néked egyet, Mózesnek is egyet, Illésnek is egyet.


17,5 Mikor ő még beszél vala, ímé, fényes felhő borítá be őket; és ímé szózat lőn a felhőből, mondván: [rész 3,17.] Ez az én szerelmes Fiam, a kiben én gyönyörködöm: őt hallgassátok.


17,6 És a tanítványok a mint ezt hallák, arczra esének és igen megrémülének.

2018. okt. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Nos akkor lehetett volna egyértelműbb is, mert nekem nem jött le, hogy Jézus színeváltozására gondolt.
2018. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

"par szaz ev" volt az osszezavaro szerintem

mivel ebbol ara kovetkeztetni hogy az esemeny kozt volt annyi

de ez egy esemeny, igy kerdes az is hogy idoutazasfélere gondolsz e a kerdeseddel mert ugy tunik

2018. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy látomás volt csak.
2018. okt. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Nos akkor lehetett volna egyértelműbb is, mert nekem nem jött le, hogy Jézus színeváltozására gondolt."

Hármas vagyok. A "pár száz év"-et nem láttam. Akkor mégsem erre gondolt, bocsi

2018. okt. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pár száz év arra vonatkozik, hogy Mózes is belép egy fényes felhőbe mikor a tíz parancsolatot kapja és 40 napot tölt el ott. Illés szintén. Jézus, Illés, Mózes nem kortársak mégis a felhő összeköti őket.
2018. okt. 15. 12:08
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Látomás?? :O melyik szekta tanítja ezt?
2018. okt. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 Kerdezo

en a Bermuda-val egyutt felteteleztem hogy idoutazasra hasonlora gondolsz


most akkor nem a Szinevaltozasra gondoltal


mire gondolsz a 3 "kulonbozo" esemeny kapcsan? hogy mindegyiknel termeszeti jelenseg tortent vagy arra hogy a Bermuda valami ezoterikus termeszetfeletti dolog vagy ufos dolog es ez tortent


Vallas kategoriaba irtad ki vallasos valaszt nem ismered?

Isten Dicsosege az, de a Biblia maga leirja ezeket, olvasd el tobbszor ezeket az eseteket a Bibliaban es keres hasonloakat amikor Fenyesseg, Felho jelenik meg, mert a Biblia tele van ezekkel

nem Isten megnyilvanulasa szerinted tehat?

2018. okt. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!