Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elég sok rossz dolog ért az...

Elég sok rossz dolog ért az utóbbi időben (kb egy év). A sok veszteség után hinni kezdtem és sokat imádkozom. Hogy tud megsegíténi az Úr?

Figyelt kérdés
Erőm van elég, és kemény is lettem, csak mindezektől még nem vagyok boldog.
2018. okt. 25. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Keress egy Neked megfelelő gyülekezetet. Rendszeresen olvasd a Bibliát.


Ahogyan megígérte meg is teszi!!


Meggyógyítja a megtört szívűeket, és bekötözi sebeiket.

2018. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Van rá remény, hogy például visszajön hozzám a férjem, akit én nagyon szeretek, vagy, hogy munkalehetőséget kapok? Vagy ne ilyesmit várják tőle?
2018. okt. 25. 14:52
 3/14 anonim ***** válasza:

Meg fog segíteni, de hosszú út és sok tanulás áll előtted. Első dolog, hogy újjászüless Jézusban. Nagyon lerövidítve: tanuld meg az újszövetségi szellemi törvényeket, ezeket jegyezd meg és gyakorold. Az Te gondod az Úré, de csak akkor van gondja Rád, ha keresed és teszed az akaratát, a gyakorló szeretetet.


"Erőm van elég"

Ez nem feltétlen jó. Ha gyengék vagyunk, akkor tud dolgozni az Úr bennünk. Ha úgy értetted, hogy van elég erőd, hogy fegyelmezd magad, akkor viszont az jó.


Sok áldást kívánok!

2018. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Van rá remény, hogy például visszajön hozzám a férjem, akit én nagyon szeretek, vagy, hogy munkalehetőséget kapok?"

Elvileg van, de ne legyenek konkrét elvárásaid, mert tudja az Úr a Te szükségleteidet. Tudom, hogy ez most furán hangzik, de ezt pár posztban, pár mondatban nagyon nehéz kifejteni.

Tudja az Úr, hogy mire van szükséged, mielőtt még kérnéd, vagy Benned tudatosulna

2018. okt. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amíg kívánságautomatának hiszed Istent, addig nem.
2018. okt. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1Pt 5,5

Hasonlatosképen ti ifjabbak engedelmeskedjetek a véneknek: mindnyájan pedig, egymásnak engedelmeskedvén, az alázatosságot öltsétek fel, mert az Isten a kevélyeknek ellene áll, az alázatosaknak pedig kegyelmet ád.

2018. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

6+ Boldog (áldott) szeretnél lenni, akkor tessék neked is:


3Móz 25,35

Ha a te atyádfia elszegényedik, és keze erőtlenné lesz melletted, segítsd meg őt, akár jövevény, akár zsellér, hogy megélhessen melletted.

2018. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7+ *Erőm van elég


Majd amikor azt mondod Istennek, és leborulsz előtte, és valóban a szívedből fog jönni:

Uram, semmi vagyok nélküled, akkor fog Isten megnyilvánulni.

2018. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8+ És a kedvencem neked:


1Kor 1,27

Hanem a világ bolondjait választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse a bölcseket; és a világ erőtleneit választotta ki magának az Isten, hogy megszégyenítse az erőseket;

2018. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tud téged az Úr megsegíteni azt emberi értelemmel nem tudjuk,mert azt csak Isten tudja.De egy biztos.Isten tud neked és akar neked segíteni.Mert Ő olyan Isten aki nem veti meg és nem utálja meg a nyomorult nyomorúságát,és és nem rejti el az Ő orcáját előle,és amikor kiált hozzá meghallgatja(Zsoltárok könyve 22/24)


Bátran imádkozzál hozzá,mert Ő az aki tud neked segíteni.Bízzál benne,mert amit az imádságodban kérsz,azt meg is kapod,ha hiszel.(Máté evangéliuma 21/22)

Ha érdekel egy kis adalékanyag az imávál kapcsolatban,akkor bátran ajánlom ezt: [link]

2018. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!