Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hogy ítéli meg a Tourett...

JdfGabrella kérdése:

Isten hogy ítéli meg a Tourette szindrómásokat?

Figyelt kérdés
Honnan tudom hogy Isten megbocsátott?

2018. nov. 1. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
mint bárki mást
2018. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Embereket miért akarják elődönteni, hogy isten hogyan ítél? Ez pont az ő dolga és senki más nem tudja helyette megmondtani.
2018. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Isten hogyan ítéli meg a láb nélkülieket? Kötelezi őket, hogy maratont fussanak?
2018. nov. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Tourette szindrómás vagyok kiskorom óta. Régen nagyon erősen tikkeltem, ma, 18 évesen már szinte észre sem vehető. Szedek napi 2x1 szem gyógyszert és jól vagyok. Persze az iskolából rengeteg rossz emlékem van a betegségem miatt. De most estin tanulok, mellette a vendéglátásban dolgozom és életem első lakását most veszem meg.

A Tourette szindróma 10-14 éves korban a legerősebb, onnantól javul, majd sok esetben, mint nálam is, felnőtt korban már tünetmentes a beteg.

2018. nov. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 KZitus ***** válasza:
55%

Szia


Isten előtt MINDEN beteg ember éppen olyan értékes mint az egészséges, hiszen nem a fizikai állapot számít, ő a szíveket vizsgálja.

Azt, hogy hogyan érez az ilyen emberek iránt Isten, az kítűnik abból, amit Krisztus tett a betegekkel, amikor itt volt a földön. Mindenkit meggyógyított, aki a közelébe került. Hamarosan MINDEN betegséget megszüntet itt a földön. Hiszen neki adatott minden hatalom égen és földön :-)

2018. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyelembe veszi, hogy a tickek nem akaratlagosak, nem vonja érte felelősségre az embert.
2018. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bevallom nem világos a kérdés.

Egy betegség nem olyan, amiért bocsánatot kellene kérni.

Vagy arra gondolsz, hogy csúnyán beszéltél / káromkodtál?


A hit nem érzéseken alapul. Onnan tudod, hogy megbocsát, mert már réges régen elmondta, leíratta. Jézus már a világ teremtése előtt vállalta, hogy helyettünk meghal. Innen tudhatjuk, hogy megbocsát.


Aztán van, amikor jó érzésünk van a vallomás után, de van, amikor nincs. De az mindegy, a megbocsátás nem érzések, hanem HIT dolga. TUDJUK.

2018. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 világvége1 ***** válasza:
A Tourette-szindrómának semmi köze a bűnhöz. Isten nem bocsát meg bűnöket.
2020. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KZitus ***** válasza:

#8

" Isten nem bocsát meg bűnöket." - ezt az elgondolásodat mire alapozod?

2020. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!