Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus templomokba mikor...

Katolikus templomokba mikor érdemes fényképezni menni, ha nem akarok senkit/semmit megzavarni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs mise. Nagy vagy pedig kis eldugott kecóra gondolsz?
2018. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik nagy, a másik közepes.
2018. nov. 12. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Meg kell beszélned a pappal vagy a sekrestyéssel, hogy mikor mennél, hogy engedjenek be. A legtöbb templom misén kívül zárva van.
2018. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mise után ott szoktam maradni és akkor fotóztam. De én nem vagyok profi fotós, csak munkához kellett pár kép. Ha hosszabb fotózást, akkor érdemes megkérdezni, hogy mikor mehetsz. Most már lassan minden plébániának van honlapja, ahol ott van az elérhetőség.
2018. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Bármikor, amikor nem zavarsz. A templomnak van egy rendje. Aki azt betartja bármely tevékenységben, akkor teheti azt. Ilyen rend például, hogy szertartás alatt nem fényképezünk, nem megyünk be bizonyos helyekre és hasonlók. Aki ezeket tudja, nincs gondja a fényképezéssel. Semmiféle istentiszteleti helyen.
2018. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Katolikus templomokba mikor érdemes fényképezni menni, ha nem akarok senkit/semmit megzavarni?"

"Bármikor, amikor nem zavarsz."


:)

2018. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!