Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Budapesten hol tudnék egy...

Budapesten hol tudnék egy buddhista 'vallási vezetővel' találkozni egy beszélgetés erejéig?

Figyelt kérdés
Vallási vezető alatt olyat értek, aki pl a keresztény mérték szerint egy átlagos plébánosnak felelne meg, nem egy Lámával szeretnék beszélgetni. (Vagyis igen, de próbálok reális maradni.)
2018. nov. 26. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Eredeti fény temploma közösség Budapesti, Rippl Rónai utcai gyakorlóhelyén Chong An Sunim zen buddhista apát személyében. Én személyesen ismerem, szerda esténként van meditációs gyakorlat, és előtte szoktunk beszélgetni az apát-tal.
2018. nov. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tessék ide elballagni és leülni

[link]

2018. nov. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El nem tudom képzelni, azt a teljesen értelmetlenül idetoszott 2-es tegnap02:09fost miért nem törlik a m odik, most itt kell reklámozni valakinek? vagy miért? A kérdező feltett egy kérdést - aki tud arra feleljen, aki nem az mit akar? Kérdező hol vagy? miért nem reagálsz?
2018. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az 1-es és 2-es válaszoló is én vagyok!

Ezúton kérek elnézést a rossz link miatt.

A helyes link ez lenne:


[link]



Az a baromság a taletem hibájából maradt benn a vágólapon, az egy viccelődő csoportnak volt szánva a facen. Nyugodtan jelezzétek az adminoknak, hogy töröljék, én is írok nekik.

2018. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 -akkor elnézést kérek tőled, egyébként már jeleztem a m odiknak, de maradt. De akkor rendben, csak tévedtél. Azt azért a buddhistának is szabad:)))
2018. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is írtam nekik, hogy vegyék ki, mert véletlen blama volt.
2018. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jó, így már nem baj, borítsunk fátylat reá!
2018. nov. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Okés, én is most nézem, hogy mekkora fasság sikeredett. Egyfelől égett is a búrám, másfelől meg ráz a röhögés, mivel sosem szoktam trollkodni.


Amúgy visszatérve a kérdéshez. Chong An Sunim videói is hatalmasak, a Dharmabeszédeinek van a nevével egy saját youtube csatornája, én majd minden este megnézek-hallgatok egyet egyet, illetve járok hozzá KÓAN interjúkra is. Nagyon sokat ad tényleg.


Szép estét mindenkinek.

2018. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!