Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Aki operációval és különböző...

Aki operációval és különböző hormonok szedésével nemet vált, de hisz Istenben, az is a pokolra kerül?

Figyelt kérdés
2018. dec. 9. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Bár szerintem órási nagy butaság feleslegesen szétvagdalni magunkat. Persze ha sikerül valami értelmeset kihozni belőle, akkor elismerésem.
2018. dec. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudjuk, es nem jelenthetjük ki senkiről sem, hogy ki kerül a pokolra. Nincs ehhez jogunk, Isten ítél, nem, mi.
2018. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Igen.
2018. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem kerül a pokolra. Bár szerintem egy értelmetlen dolog az egész, de ha valaki ettől jobban érzi magát, s nem bánt vele senkit, akkor ugyan miért kerülne a pokolra...
2018. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Aki a Biblia Istenében hisz, az nem tesz ilyet, hanem fejet és térdet hajt az isteni akarat előtt, nem pedig fellázad ellene.
2018. dec. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2018. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Theophilus ***** válasza:
64%

Az #5-ös látja jól...

Aki a fenti dolgokat megteszi annak nincs hite Istenben, azt sem tudja hogy mit jelent Istenben hinni...

2018. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 világvége1 ***** válasza:

A transzneműség nem bűn. De nekem például eszem ágában nincs átoperáltatnom magam (az operáció sem bűn). Ez vagyok én, kész. Kibírom. És így jobb a szex.


Pokolra az kerül, aki vétkezett.

2020. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!