Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szemében bűnt követtem...

Isten szemében bűnt követtem el ezzel?

Figyelt kérdés

A szerelmem megcsalt. Borzasztó fájdalom gyötört ezek után, de a mélypont maga nem a megcsalás, hanem hogy a húgommal tette mindezt és arcátlan módon titkolták előlem egy darabig. Mígnem az eseményt követően pár héttel elém álltak együtt és bevallották. Napokig sírtam, összetört szívvel feküdtem otthon, enni sem ettem... De végül megbocsátottam nekik. Szeretem őket. A barátomat is teljes szívből és a húgomat is. Fájni fáj most is. Rengeteg imádkozom azért, hogy Isten feledtesse vele ezt és újra boldogok lehessünk együtt.


Ugye nem cselekedtem rosszul?


Én 22 éves lány vagyok, a párom 24, a húgom pedig 18 éves.


2019. jan. 5. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Te nagyon buta vagy...
2019. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Isten nincs, nem írok semmit úgyis neked van igazad xd

Ja izé belém köthettek mert ez élteti itt gyk-n az embereket, inkább írok mert felvágják itt az ereiket aztán már még vitatkozni se lesz kivel :/

2019. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha lesz alkalmad te is csald meg.
2019. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan hogy csalt meg?
2019. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Igen, de csak azért, mert ezt akarod hinni.

Valójában egy hiszékeny, átverhető ember leszel mindaddig, míg a magoldást nem magad végzed el. Jelen esetben a húgodat szeretheted, a pasast meg felejtsd el. Ha nem teszed, lesz még ilyen tapasztalatod többször is. Vannak ilyen emberek, keress más fajtát.

2019. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Jaj szegény. Kamu sztorikkal várunk a felnőtt párkapcsolatok kategóriában! Ott kiértékeljük az agymenésedet! :)
2019. jan. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Mansour ***** válasza:
100%
És mivel követtél volna el bűnt, Azzal, hogy megbocsátottál? Ne viccelj már...
2019. jan. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem követtél el bűnt.
2019. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#6: hagyd abba a kamuzást, elhiszem hogy lelkileg nulla vagy, de azt ne ebben a kategóriában éld ki.


Szeretkeztek, konkrétan ez volt a megcsalás. Nagyon fáj most is, de szeretem őket teljes szívemből...

2019. jan. 6. 13:14
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Te is lefeküdtél már vele?
2019. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!