Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a legkedvesebb történet az...

Mi a legkedvesebb történet az életedben, ami Istenhez kapcsolható?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sok ilyen van.

Az első akkor volt, amikor a szavából megismertem Őt, a tulajdonságait, a szándékát, a kéréseit, és azt hogyan lehetek vele jó kapcsolatban.

Vagy az, amikor a különböző nehézségek alatt, hogyan segített egy egy "bajból" kiszabadulnom. Illetve a probléma alatt, hatalmas ereje támogatott, hogy kitartsak a hitemben, és ne adjam fel. Szinte a tenyerén hordozott, és támogat azóta is. Ez megerősített a hitemben, és erősíti a benne való feltétlen bizalmamat.

2019. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer a homlokomra tette a kezét. Éreztem a hőt és az érintést de nem láttam. Néhány percig tartott az egész.
2019. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KZitus ***** válasza:
26%

Szia

Az a felismerés, hogy világban zajló borzalomért, fájdalomért nem Isten a felelős. Azért kedves ez számomra, mert ettől kezdve értelme és célja lett az életemnek.

2019. jan. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Amikor a Supernatural című sorozatban a főszereplők mindannyian közölték vele, hogy borzalmas apa volt, és Lucifer pártjára álltak. Az egy jó rész volt.
2019. jan. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fogd ***** válasza:
Az amikor a neve segít a feszültségoldásban.
2019. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy anyagiakról írok, és Isten létezésében sem tudok hinni (ahogy fogalmazok, ilyennek lettem teremtve), de életem során háromszor is váratlan csoda húzta ki családunkat az anyagi csődből. Váratlan örökség, nem várt rokoni ajándék formájában.

Évtizedek óta serényen dolgozom, szerényen élünk, de el kell fogadnom mások támogatását, én meg alig tudok adni.

2019. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!