Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Biblia szerint bűn önkielégí...

A Biblia szerint bűn önkielégíteni? Hogy fogalmaz ezügyben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 00:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Onánügyben már tájékozódtam..ott valóban megszakított közösülés volt és ahogy írjátok, nem akart a testvérének utódot nemzeni, pedig kötelessége lett volna..őt Isten ezért megölte fiatalon, ennyi van erről..


Viszont köszi a válaszokat, az 59%-os volt a legközelebb az elképzelésemhez

2019. jan. 11. 12:01
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Kötelesség a testvérnek utódot csinálni,ezek szerint Isten helyesli az apa lánya felé közeledést is gyermeknemzést. Aztán meg kérdezik még h miért vagyok ateista.. :(
2019. jan. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
valamit keversz..a fiú testvéred halála esetén volt kötelező a felesegének gyermeket nemzened..AKKORIBAN!
2019. jan. 11. 14:55
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
Még mindig tartom h örülök h ateista vagyok és nem kényszerből kell bárkinek gyermeket csinálnom.. :(
2019. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Enbek én is örülök, de biztos ami biztos, senkinek se csinálj, mert nagyon ostoba vagy, logikád nincs, nem kellene ezt tovább örökíteni.
2021. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!