Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Egy körülmetélt srác többször tudd önkielégiteni?

én körülmetélt pasi vagyok és én napi 6 szor is önkielégitettem éveken keresztül (volt hogy napi 3 minimum de volt hogy 8 szor is az a maximum )átlagba 5-6 volt egy nap évekig

ebből az egyik kb 30-40 perc a többi valamivel rövidebb

barátaim azt mondták nekik ez fájna már ,én nem szeretem volna nekik elárulni hogy kiskoromba körül metéltek ,

és nem is kérdezgetem őket

de mi fájna ,ezt nem értem le tudnátok irni

Keress kérdéseket hasonló témákban: önkielégítés, körülmetélés

2015. febr. 11. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
Galaxis. nevű felhasználó válasza:

Keress munkát magadnak mert úgy látszik k*va sok időd van!

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2015. febr. 11. 21:42 Privát üzenet
Nagyon sok férfi szenveed túlzott makk érzékenységben, illetve a fityma is lehet sérülékeny, érzékeny, lobbanékony stb. Nálad ez nem játszik, örülj neki!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2015. febr. 11. 21:43 Privát üzenet
MolotovPunk nevű felhasználó válasza:

Igen,előfordul az is.

Volt,hogy csajban én is kétszer,háromszor elmentem simán.

Én is körül vagyok metélve elég régóta.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2015. febr. 11. 21:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy srác, akivel ugyan oda járunk edzeni ( ő kosarazik, én meg RSG-zek) és egyre többször futottunk össze mostanában. Csak 1 baj van. ( többi lenn) Szerintetek mit csináljak?
Tetszik egy srác a munkahelyen, tudja is, merte egyik kollega elkottyintotta, hogy nekem szimpatikus. Többször látom, hogy figyel, és tuti nem képzelem be, mert mondta barátnőm...
Lányok/nők, ha benneteket egy srác (többször) szépnek, csinosnak, vonzónak, kedvesnek stb. nevez, akkor ebből észreveszitek, hogy bejöttök neki?
Ha többször álmodok egy sráccal az jelent is valamit vagy csak nagyon vonzódom hozzá? 17L
Lányok, mit szólnátok, ha hirtelen elétek állna és megcsókolna benneteket egy olyan srác, akivel már többször flörtöltetek?
Van egy srác aki tetszik nekem. Ő többször is célzott arra, hogy szívesen nálam aludna. Ez azt jelenti, hogy csak arra kellenék neki?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!