Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Édenkertben voltak balesetek?

Az Édenkertben voltak balesetek?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem hogy volt-e Édenkert ezért kérem hogy csak az válaszoljon aki hisz a Bibliában és a teremtésben. Tehát tegyük fel hogy volt Édenkert és ott még a ragadozó állatok is szelídek voltak. Nem voltak betegségek, se öregedés és halál. De mi gátolta meg az elefántot abban hogy véletlenül rálépjen egy nyúlra?

Én egyébként hiszek ebben tehát nem kötekedésből tettem fel a kérdést, valóban kíváncsi vagyok a véleményekre.



2019. jan. 16. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Az ember bűnbeesése volt a nagy baleset, ami után Isten megátkozta a Földet, és az állatok egy része ragadozó lett, a növények között megjelentek a gyomok, a nőknek fájdalmat jelentett a szülés, el kellett kezdeni dolgozni, stb. Ez után valószínűleg nagyobb eséllyel léphetett az elefánt a nyúlra is. :)
2019. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Igen, egyszer Ádám kezét megszúrta egy tüske Éve pedig velociraptor szrba lépett. El is káromkodták magukat.
2019. jan. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Édenben nem volt baleset, mitől is lett volna!?


Az egyetlen baleset az volt, hogy Éva hallgatott a kísértőre és aztán Ádámot is tőrbe csalta. Azaz Ádám hallgatott Évára. Ez a baleset kihatott aztán az egész teremtett világra.

2019. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!