Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szoktátok számolni, hogy hány...

Szoktátok számolni, hogy hány bűnös embert sikerült megtéríteni és hányat nem?

Figyelt kérdés
Szoktatok stratégiát módosítani?

2019. febr. 9. 16:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt szoktad számolni, hány kérdést teszel fel naponta?
2019. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%

"megtéríteni"


Hogy nekünk keresztényeknek vannak feladataink ezen a téren az tény. Azonban az érdem, nem a mienk, hanem a Teremtőé, aki a Növekedést adja, mi csak egy kis részei vagyunk abban, hogy embereknek segítsünk.

Sok sok ember van már jó helyen, de nem számoljuk egyénileg, mert csak a kötelességünket tettük, semmi egyebet. Így nem dicsekvésre ad okot, bár örülünk.

2019. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, kell változtatni, hiszen az emberek nem egyformák, ahogy a körülményeik sem. Ami az egyiknél megoldás lehet, és segítség, az másoknál nem biztos.
2019. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azt mondja bűnös embert :D mivel lettem bűnös, hogy megszülettem? tudtommal semmi komolyabb bűnt nem követtem el, amit igen, azért meg is fizettem a büntetést, a rendőrség elintézte :D "hivatalos reformátusként" nem gyakorolva máig ledöbbenek néha néhány keresztény irányzaton
2019. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Sok sok ember van már jó helyen, de nem számoljuk"

Főleg mert nem tudhatjuk, hogy ki hol van, csak a szentekről hisszük (katolikusok), hogy a mennyben... Bár azt sehol sem tanítja (legalábbis a katolikus) egyház, hogy bárki elkárhozott, tehát remélhetjük, hogy mindenki a mennyben van, aki már meghalt. De, kérdező, az szerinted hány úgy összesen a világ teremtése óta? :)

2020. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
aranyos ez a vágyvezérelt gondolkodás. csak ránk jellemző a bolygón. bízunk benne hogy amit szeretnénk, az úgy is lesz. én mindig is úgy álltam hozzá hogy olyan sok alternatív verzió van hogy képtelenség leragadni egy konkrét dologhoz
2020. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"aranyos ez a vágyvezérelt gondolkodás. csak ránk jellemző a bolygón. bízunk benne hogy amit szeretnénk, az úgy is lesz."

tehat szerinted a semmibol lett minden? szerintem ez sokkal logikatlanabb elkepzeles

2020. máj. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!