Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A bibliában ilyen is van?

A bibliában ilyen is van?

Figyelt kérdés

Mesélte nagymamám, hogy nagyon régen volt egy idős istenhívő néni, akinek volt egy vastag könyve amiből olvasott a szomszédoknak.

Azt mondta mamám hogy az a könyv a biblia volt.


Ez a néni azt mondta, hogy a könyvben az van leírva (csak párat említek) hogy nem fogjuk tudni mikor milyen évszak van, a gyerekek ölni fogják a szüleiket és nem tudjuk eldönteni hogy melyik a lány és fiú.


Ez a történet körülbelül 70 éves. Amit kiemelek: mára teljesen életszerű a transzneműség. Fiú testben lány és lány testben fiú.

Mit gondoltok erről? Ennyivel előttünk járt a biblia?


2019. febr. 10. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Ezen sokáig gondolkodtál vagy csak úgy jött?
2019. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Biblia volt, de sejtem miről van szó. Pontosabban hallottam róla, de a címét ne kérdezd, azt én se tudom.
2019. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2, köszi a megerősítést! Mamám sokszor mesélte ezt a történetet csak nem tudta hogy milyen könyv. Azt sejtette hogy biblia, de akkor mégsem.
2019. febr. 10. 14:54
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, akkoriban elég népszerű lehetett. Mondjuk az évszakokra vonatkozó dolgok igen csak bejöttek, mert tényleg nincs igazából se tavasz, se ősz. Különösen a tavasz rövidült meg.
2019. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
61%

1. Ilyen nincs a Bibliában.

2. A transzneműség majd akkor lesz "életszerű", ha transznemű szülőktől transznemű gyerekek születnek.

3. Az évszakokat meg tudjuk különböztetni. Legalábbis a maihoz hasonló időre nem emlékszem júliusból...

2019. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Biblia nem ír ilyesmit!
2019. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha te vagy az a kérdező/válaszoló aki szerint a 40 évesnél idősebb emberektől meg kéne szabadulni akkor lenne pár javaslatom.

1. Ne használd ezt az oldalt

2. Menj el pszichológushoz és onnan pszichiáterhez

3. Foglald le a gondolataid tanulással.

2019. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

A Bibliában, Nem egészen így van leírva, de a lényege ez kedves kérdező.

Igen, elméletileg, és gyakorlatilag is tudta, és tudja Isten hogy ilyenek lesznek, az utolsó napokban. S ez nem csak a Transzvesztitákat jelenti, hanem azt is, hogy a Nők "férfias" ruhákban járkálnak szívesebben, vagy is nadrágban, mint szoknyában. És fordítva, azok akik fiúnak születtek, és lánynak érzik magukat, szoknyát vesznek fel....

2019. febr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
20% ezek a divat hatásai
2019. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#7-es nem tudom miről írsz! Szerintem annál reklámálj aki az illetékes!
2019. febr. 10. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!