Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény emberek válaszát...

Keresztény emberek válaszát várom Szeretőm volt nagyon sok éven át. Megtértem. , nyilván ezt is letettem az Úr elé. Ő nem érti, mi történt velem, hiszen oly sok éven át figyeltünk egymásra. Ő nem élte át amit én, hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés
Persze, nem utáltam meg, hiszen oly sokat adott, nem csak szex. Szerelmet is és nyilván itthon nem úgy működik a szex...Ezt a problémát egyenlőre Isten elé viszem. De a Sátán tudja,mivel támadjon majd.

2019. febr. 12. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondd: "Te nem élted át, azt amit én" (pl ő nem csalt, nem jött rá, hogy ganéság, és nem tud Istenről - valami ilyesmi)
2019. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Ha arra vagy kíváncsi, hogyan magyarázd meg neki, akkor ne a keresztény elvtársaid válaszát várd. Egy normális, nem hívő ember sosem fogja tudni komolyan venni a vallásos maszlagotokat.

Mondd egyszerűen azt, hogy beszippantott egy szekta, ami teljesen elvette a józan eszedet, megőrültél - és ettől szeretnéd őt a továbbiakban megkímélni. Viszlát.

2019. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szeretőd volt, mással is éltél szexuális életet, de megtértél? Azt várod hogy te legyél az ártatlan bárány mások szemében? Ha egy gyilkos embert öl, szerinted elég ha megtér és olvas egy kis bibliát? Nem, nem elég! Ne a hit mögé bújj, hanem vállald fel a tetteidet.
2019. febr. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vedd feleségül.
2019. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Karena26 ***** válasza:
90%

Oszd meg vele az Örömhírt, hátha megtér, és akkor volt értelme a sok éves házasságtörésnek, mert végül mindkettőtök lelke megmenekül!

Isten mindent jóra fordít az Őt szeretőknek!

Hirdessétek az evangéliumot minden alkalmas és alkalmatlan időben!

A jó alkalmat áron is megvegyétek!

2019. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
🤡
2019. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező nem a saját házasságát törte, hanem szimpla szeretői kapcsolatban volt házasság nélkül.
2019. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
- nem nagyon segít nekünk a kérdező megérteni a gondját...
2019. febr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy újabb kérdés, aminek a körülményeiről semmit nem tudunk, kevés a részlet és így vár választ a kérdésre. Még több infót, ha választ vársz, légyszi!
2019. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!