Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Bűnnek számít, ha egy kereszté...

Bűnnek számít, ha egy keresztény nő (férfiak előtt) nyilvánosan szoptatja a csecsemő babáját?

Figyelt kérdés
Paráznaság?

2019. febr. 25. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem számít annak, persze azért nem kell túl kirívóan csinálnia. Sokan túlzott prűdségükben teljesen természetes dolgokat is természetellenes, bűnös cselekvésnek állítanak be.
2019. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebben MI LEHETNE bün?!?!?!
2019. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván eltakarja a mellét egy kendővel, hogy ne kukkolják a férfiak.
2019. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Jaj, már megint álszent vagy.

Nőként és anyaként írom, aki mögött több év szoptatás van: nem azért nem szoptatok mások jelenlétében, mert bűn, hanem mert a kicsi így ESZIK, és ezt teljes nyugalomban szeretik csinálni. Plusz egy szoptatás alatt lehetnek apró bakik, mint pl a mell teljes kibuggyanása és nekem baromira semmi kedvem mutogatni a melleimet idegen embernek. Te láttál már egyáltalán szoptató nőt? Tudod te egyáltalán hogy működik ez az egész?

2019. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

A középkorban simán csinálták - bárhol és bármikor - és SENKIT nem érdekelt.

Csak a mostani nemzedék ilyen prűd, és ezt is Amerikának köszönhetjük, ahol egy női mell lassan már 18 éven felüli filmben sem jelenhet meg.

Ráadásul szoptatásnál általában nem látszik a bimbó. Egy strandon többet láthatsz.

2019. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%
Egy plakáton, egy újság címlapján, egy reklámban több minden látszik, mint szoptatáskor. Megsúgom: szerintem Jézus is szopizott a 3királyok társaságában :)
2019. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Wesler ***** válasza:
42%
Nem, ez szimpla elmeroggyantság. Ahhoz szerintem nem kell diploma, de még szerintem az Éretségi se, hogy ezt ne csináld nyílt utcán ehhez egyszerű józan ész kell, ami nem sok embernek van. :D
2019. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Keresztény nő? Csakis keresztény férfiak elött, minden más opció vulgaritás.
2019. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2019. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 szp72 ***** válasza:
23%
Á dehogy, ez épp olyan természetes, mint férfiak előtt vécézni.
2019. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!