Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi imádkoznak...

Jehova tanúi imádkoznak azokért a kopt keresztényekért, akik valóban meghalnak Jézus neve és a hitük miatt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Mivel Jehova tanúi senkit sem fogadnak el, mint keresztény személyt önmagukon kívül. Számukra a kopt keresztények olyan személyek, akik bár buzgóak a hitükben, és meg van bennük az akarás, de téves információkon alapuló hitet élnek.
2019. febr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Az első válaszolót megkérem, hogy ne nyilatkozzon az Én nevemben, vagy a testvéreim nevében.

Bizony rendszeresen szoktam a földön élő emberekért szólni, hogy az életadónk legyen segítségükre, megadva az élethez szükséges feltételeket. Ami nem csak szellemi, de fizikai, érzelmi értelemben is kérés. S ezt nem csak a "keresztényeknek nevezett" emberekre értem, hanem mindenkire.

2019. febr. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

Talán még annyit, hogy Jézus arra tanította a követőit, hog még az ellenségükért is imádkozzanak, akkor miért is ne lehetne bárkiért kéréssel fordulni Istenhez. Sőt, az agape szeretet azt jelenti, hogy feltétel nélkül szeretjük, s azért mert Isten is szereti, és jót akar neki.

az másnapra tartozik, ha a személy nem él ezzel a lehetőséggel.

2019. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tehát azért nem, mert konkrétan őket valóban üldözik Jézus miatt és meg is ölik őket és imában könyörögsz értük? Ugyanis elég nyilvánvaló volt a kérdésem, de megint gyönyörűen tereltél, ahogy tanultad. Nem lehetne egyszer legalább az életben igazat írni és egyértelmű választ adni egy kérdésre?

Vagy pedig igaza van az első válaszolónak. Mondjuk te magad is elárultad, hogy szerinted csak keresztényeknek nevezett akárkik.

2019. febr. 27. 02:31
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Hogy milyen alattomosan ellene beszélsz annak, amit írtam.

Azt mondtam, hogy mindenkiért imádkozom, akár kereszténynek nevezi magát akár nem.

És szégyelld magad, ha egyáltalán van benned szégyen érzet.

2019. febr. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lilla64 ***** válasza:
68%
Legalább ne hazudjatok,mert nem imádkoztok senkiért csak azokért akik a szervezetben vannak.Ja,igen és még azért,hogy ismerje fel minden ember az igazságot,ami ugye a jehova tanui nevű szervezet.(szándékosan kis betűvel)
2019. febr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!