Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, holnap vasárnap....

Keresztények, holnap vasárnap. Mentek templomba vagy gyülekezetbe?

Figyelt kérdés
Részt vesztek valamilyen istentiszteleten, vagy misén? Ha nem miért nem?

2019. márc. 2. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen megyek szentmisére, előtte még gyónni is szeretnék. 17L
2019. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen, gyülekezetbe megyek.
2019. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Aha, megyek misére.
2019. márc. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


Vasárnaponként rendszeresen szoktam menni gyülekezetbe istentiszteletre. De sajnos ezen a héten nem tudok elmenni, mert beteg vagyok.

2019. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem valószínű. Jobbulást #4!
2019. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
64%
Ha megtehetem, akkor elmegyek. De persze ez nem mindig jön össze.
2019. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 KZitus ***** válasza:
25%

Szia

Gyülezetbe megyek, ahol meghallgathatok egy 30 perces Biblián alapuló előadást, majd egy Őrtoriny cikket vizsgálunk meg, amelynek a témája:"Fiatalok, tartalmas életetek lehet!" a Zsoltárok 16:11versére épül "Megismerteted velem az élet ösvényét”.

2019. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Most nem. Délelőtt buszon leszek, délután meg hétfőre kell csinálnom két prezentációt mert a kedves osztálytársam most nyögte be hogy nem hajlandó segíteni 😅 Esti misére lehet elnézek majd ha lesz erőm
2019. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megyek, de miért kérdezed?
2019. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Nem. Én ma voltam. Ezért:

“Megemlékezzél a szombatnapról, hogy megszenteljed azt.

Hat napon át munkálkodjál, és végezd minden dolgodat;

De a hetedik nap az Úrnak a te Istenednek szombatja: semmi dolgot se tégy azon se magad, se fiad, se leányod, se szolgád, se szolgálóleányod, se barmod, se jövevényed, aki a te kapuidon belől van;

Mert hat napon teremtette az Úr az eget és a földet, a tengert és mindent, a mi azokban van, a hetedik napon pedig megnyugodott. Azért megáldotta az Úr a szombat napját, és megszentelte azt.”

(II.Móz. 20:8-11)

“Hat napon át munkálkodjatok, a hetedik napon nyugodalomnak, szent gyülekezésnek szombatja van, semmi dolgot ne végezzetek: az Úrnak szombatja legyen az minden lakhelyeteken.”

(III.Móz 23:3)

“Ha megtartóztatod szombaton lábadat, és nem űzöd kedvtelésedet szent napomon, és a szombatot gyönyörűségnek hívod, az Úr szent és dicsőséges napjának, és megszenteled azt, dolgaidat nem tevén, foglalkozást sem találván, hamis beszédet sem szólván:

Akkor gyönyörűséged lesz az Úrban; és én hordozlak a föld magaslatain, és azt mívelem, hogy Jákóbnak, atyádnak örökségével élj; mert az Úr szája szólt!”

(Ésa. 53:13-14)


Üdv. Peter

2019. márc. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!