Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy medálnak szerintetek van...

Egy medálnak szerintetek van ereje?

Figyelt kérdés

Egy medálnak szerintetek van ereje?

Pl.: Jézusi Kereszt

Ez megemlékezéshez szükséges?

vagy

Hogy ott van velünk személyesen Jézus?



2019. márc. 3. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

RmEz pszichés; segít tudatosítani bennünk, hogy nem vagyunk egyedül a bajban.


Ergo egy keresztből nem bújik elő Jézus-Krisztus, de, lesz valami ami az érzést segít bennünk eltáplálni.


Olyan ez, mint a kabala figura. Nem fog varázslatos módon jól menni egy verseny, ha az velünk van, de képesek leszünk maximális erőbedobással szép teljesítményt elérni - és ha nincs velünk, csekély koncentrációval hibákat véteni.

2019. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 jdfGabrella ***** válasza:
Nincs
2019. márc. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Arra a kérdésre, hogy egy medál lehet e gonosz is (személyesben kaptam);


Ez olyan, mintha adok egy cukorkát és azt mondom, ettől rosszul leszel. Hiába ártalmatlan, sima cukorka, így is rosszul leszel.


Így van a medállal is. Ha azt mondom gonosz, árt, akkor "bevonzod", beképzeled, hogy baj lesz és a stressz, nehezebb koncentráció, stb miatt meg is lesz.


A tárgy önmagában nem lehet ártalmas; csak azt, amit hiszünk róla.

2019. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs ereje! Ezeket a medálokat ötvös mesterek csinálják, mert van rá kereslet. Nem csak vallásos emberek hordanak arany nyakláncon keresztet. Nekem is volt, használtam, de zavart hogy ott ficeg a nyakamba és állandóan a mellkasom piszkálta, mivel elég nagy volt.


Ezeknek nem ereje van, hanem értéke! Az enyém egy 14 karátos arany volt, kidolgozott stílusú.

2019. márc. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Se a tudomány szerint se Jézus követői szerint, nincs a medálnak semilyen ereje!


Meséket lehet írni de megcáfoli esélytelen😁😁

2019. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. márc. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs ereje, de akár emlékeztethet Krisztusra. Nekem van, de nem nagyon szoktam hordani, meg úgy általában ékszert se hordok. De nem baj, ha valaki viseli.
2019. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Vannak tárgyak amik valamilyen módon közvetítik Isten hatalmát (pl. a Szentírás, szentelt víz, az ereklyék és a megáldott tárgyak) és vannak olyanok is amik a gonosz erőkhöz kötődnek (pl. okkultista könyvek).

Nekem a "csodás érem"-mel kapcsolatban volt jó megtapasztalásom.

[link]

2019. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Személyes üzenetre itt válaszolok, mert lehet, mást is érdekel a téma és a rá adott választ majd a jövőben :)


***


"Tehát amit mondtál ha benne van a fejemben akkor létezik? De igazából nem?


Hogyan törölhetem ki a feje,mből ebben az esetben?"


***


Igen, pontosan (szerintem). Ha Én pl megeszek egy sütit és azt moindom, rosszul leszek tőle, akkor bizony rosszul leszek tőle.


ha felveszek egy medált és azt mondom, ártalmas és balszerencsét hoz és elmegyek benne vizsgázni, rosszuk teljesítek.


Hogy hogyan lehet kitörölni egy elképzelést egy tárgyról? Meg kell érteni, tárgyról van szó, amit nem ruháztak fel mágikus tulajdonságokkal. Hétköznapi tárgy, önálló gondolatok, akaratok nélkül.


ha így sem megy, akkor pozitív gondolatokat hozzárendelni neki; pl elképzelni, hogy a medál nem balszerencsét hoz, hanem sikeresek leszünk tőle.

2019. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!