Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Olyat lehet tenni, hogy én...

Olyat lehet tenni, hogy én most katolikus vagyok, de nem akarok ez lenni? "leadnám"

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem sértődtem meg, jó tényleg alacsony a beleérző képességem és nagyon megkéne erőltetnem magam, hogy átérezzem a kérdező problémáját. Mivel sehol, soha az életben nem volt/nincs/nem lesz jelentősége annak, hogy ő katolikus vagy nem. Én úgy gondolom, hogy a keresztvizet nem lehet leszedni senkiről, a keresztelést nem lehet nem megtörténté tenni, ha mondjuk ő ettől katolikus. Ha meg nem ettől, hanem mert a Bibliát forgatta és templmoba járt, akkor ezután ne tegye. De most milyen papírt akar, alulírott xy atya kijelentem Ön nem katolikus többet. És akkor mi lesz? Jobban fog aludni, mert álmatlanul forgolódott eddig, jaj katolikus vagyok. Lehet hülye vagyok, de fel nem tudom fogni.

És egyébként ha valaki a gátakon lehúz napi tíz órát, az hazamegy és alszik és másnap vissza segíteni- nincs ideje ilyen hülyeségekre. Bármit mondasz, nagyon ráér a kérdező- szerintem.

2010. júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg haza megy lefekszik, de előtte elmond egy imát. Mindegy, de szerintem ha őt most ez foglalkoztatja, nem kell bántani. Miért kell rögtön támadni? Egyébként te kint vagy és segítesz a károsultaknak?
2010. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem, a két kicsi gyerekem mellől nem tudok kimenni távolabb eső helyekre, a gátakon meg amúgy sem sok hasznát vennék egy három és egy másfél éves gyereknek. És nekem sem a két gyerekkel. (mivel még az egyiket szoptatom, azt sem tehetem meg, hogy lepasszolom, amíg én elutazok valahova segíteni)Szerintem inkább örülnek is, ha nem megyek arrafelé.

És ha elmond egy imát? Pont ez a kérdés ki a fenét érdekel, most elmond egy imát este, mert katolikus, holnap megkapja a cetlijét és akkor nem mond imát? Egyáltalán miféle kötelezettséget jelent katolikusnak lenni? Amit már nem kell tennie ha nem katolikus többet?

2010. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát jól elkanyarodtunk.

Kedves 21:22es!Ez az oldal nem azért jött létre,hogy kérdezzenek az emberek?Ha nem tetszik a kérdés,arrébb lehet menni.Nem izgat,hogy mitcsinálnál,ha nem lenne a 3 gyerek melletted.Én se ülök a seggemen itthon.

2010. júl. 5. 21:57
 15/16 anonim ***** válasza:
de te, ha felszabadul az esti imára eső idő, gyakorolhatnád az olvasást vagy a számokat a KÉT gyerek- az számmal 2 (nem 3- amit úgy írnak HÁROM) nem tudom, mit nem ismersz a betűket vagy a számokat.
2010. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor két kölyök.Mindegy.Gyorsan olvastam,mivel nem nagyon érdekelt.Más dolgod amúgy nincs,mint itt írogatni?Teljes lehet az életed:DXDXDXD
2010. júl. 6. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!