Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti nem féltek attól, hogy...

Ti nem féltek attól, hogy addig fog terjedni a liberalizmus, hogy betiltják a kereszténységet vagy teljesen kiherélik?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk 2040-re teljesen eluralkodnak az SJW-k a nyugati világban.


Egy hagyományos egyház sem működhet, maximum valami kiherélt egyház, amiben leszbikus transznemű többnejű papnők miséznek, és amellett is tilos állást foglalniuk, hogy Isten létezik, nehogy megsértsenek valakit.



2019. ápr. 7. 05:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én örülnék, ha betiltanák az össze vallást, eddig csak bajt okoztak.
2019. ápr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Benne van a Bibliában a végidők jelei között, hogy a keresztényeket üldözni fogják Jézus nevéért.
2019. ápr. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 tgt ***** válasza:
79%
A liberalizmus miért tiltaná be a kereszténységet?
2019. ápr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Te biztos, hogy tisztaba vagy a liberalizmus fogalmaval?
2019. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Túl sok kormanypropagandát nézel. Olvass utána, mi az a liberalizmus! Épp egy liberális társadalomban elképzelhetetlen, hogy valamely vallást betiltsanak, mert kiemelten fontos a vallásszabadság.
2019. ápr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező!


A kérdésedből az derül ki, hogy nem vagy tisztában a kereszténység, a liberalimus, valamint a szekuláris állam kifejezések tartalmával. Fogalmad sincs a vallási és lelkiismereti szabadság fogalmáról, valamint Istenkapcsolatod szennyezett és gyenge. Azt hiszem, érdemes lenne az alapfogalmakkal tisztába jönnöd, vagy az meghaladja az intellektuális képességeidet, akkor legalább a Politika kategória olvasóit fáraszd.

2019. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Rachel Warner ***** válasza:
35%

Lehet,hogy a liberalizmus elméletileg azt takarja,hogy szabadság,csak épp a gyakorlatban mégsem működik. Én is le voltam már ugatva,hogy mennyire liberális ország vagyunk és mindezt azért,mert azt írtam valahol,hogy a leszbikus ismerősöm ágyjeleneteit nem hallgattam szívesen. Ennyire vagyunk liberálisak,fogadjuk el a másikat,mi meg nyeljünk egy nagyot és akkor se mondjunk még véleményt se,ha akaratunk ellenére dörgölik az orrunk alá. Sőt,még abban is benne vagyok,hogy nem mondok véleményt,jó,oké. De miért lenne kötelességem meghallgatni? Miért szóltak itt be nekem többen is,hogy milyen mocsok egy ember vagyok? Azért mert olyan baromi liberálisak,hogy elfogadják az én álláspontom is? Nem éppen.

-egy nem hívő

2019. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

A jelenések könyve határozottan közli Isten szándékát a világban levő vallásokról.

Maga a politika, akikkel most még fantasztikusan "összhangban" vannak, bizony betiltják majd a vallásokat.

Nem félünk, mert Isten büntetése lesz ez, azoknak akik hamis színben tüntették fel a Teremtőt, és a szándékát.

2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
20%
csak a konfucionizmust és a lavey i sátánizmust hagyjuk meg, mert azok nem mondanak mesevilágot xd
2019. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Az SJW-k NEM liberálisok, hanem kóros küldetéstudattal megáldott szélsőbalos egyének.
2019. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!