Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Igaz, hogy az antikrisztus...

Igaz, hogy az antikrisztus nem egy személy lesz, hanem egy vallás/nézet/hitrendszer, ami meg akarja dönteni a kereszténységet?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz, akkor szerintem az antikrisztus a liberalizmus maga. Mert a liberalizmus az, ami krisztusi eszméket hirdet, az elfogadást, a szeretetet, stb., de közben a sátán nézeteit is beleviszi. Betegesen el akarja tántorítani az embereket Istentől, és a legtöbb liberális országban a nevelést és a erkölcsöt le akarják zülleszteni! Arról papol, hogy mennyire fontos az elfogadás, de közben a liberális nevelés miatt lesznek nem elfogadóak és neveletlenek a gyerekek, mert nincsenek megtanítva az értékekre. Egyetértetek, hogy a liberalizmus az az eszmerendszer, amit antikrisztusnak tekinthetünk? Elmondható, hogy az utolsó időkben hatalmas teret fog hódítani a liberalizmus, és az emberek a keresztény értékek helyett liberális értékeket fognak képviselni?
2018. nov. 25. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudná ezt bárki? Rengeteg külön nézet firtatja a témát és mind mást mond. Ki dönti el melyiket igaz?
2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Nem , a bűn embere és aki a világuralomra tör egy személy , amerikai és zsidó származású nem vallású . A kormányzat a pénzrendszer és a politikai módszer amikkel megtévesztik a világot az ördögi tudatos terv .
2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Lehet eszme, ekkor megszemélyítéssel ábrázolnák személyként.

A liberalizmust tekinthetjük antikrisztusnak, ami antikrisztus az apostoli levelek értelmében. Hogy ez-e az az antikrisztus, akiről a Jelenések könyve beszámol, azt még nem tudjuk.

2018. nov. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy egységet kovácsol majd krisztus és egységet bomlaszt az antikrisztus. Ameddig ellenség van, addig antikrisztus is van. Az én olvasatomban nem egy túlvilág jön ide hanem ez változik meg.
2018. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#2 Nem kell ez a duma. Semmi bizonyíték rá, hogy zsidó lesz. Eddigi életem során, akik egyfolytában zsidóztak, sokkal szemetebbek voltak, mint azok, akiket szidtak. Érdekes módon föl sem fogták, hogy sokkal nagyobb kárára vannak a környezetüknek, mint azok akiket szidnak. A Biblia pedig azt írja, hogy az utolsó időkben újból visszatér majd a zsidókhoz, akik őt visszautasították. Lehet nem testben tér vissza, de képletesen. Azaz szerintem nagyszámú zsidó megtérés lesz majd tapasztalható.
2018. nov. 25. 16:16
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Tudnál mondani példát, hogy konkrétan mi az a sátáni nézet a liberalizmusban, ami elválaszt Istentől?
2018. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy elfogadják a homoszexualitást. De az a baj, hogy egyenesen természetesnek tartják, és nem tartják bűnnek. Én is elfogadom, de tudom, hogy a homoszexuális cselekedetek bűnök. Valamint a legtöbb liberális nem hívő, a vallást hülyeségnek tartják.
2018. nov. 25. 16:39
 8/25 anonim ***** válasza:
37%

Javaslom "kedves" kérdező, hogy saját okoskodás helyett olvasd a Szentírást, abban elég világosan benne van. Nem kell újra feltalálni a spanyol viaszt, János apostol már leírta közel 2000 éve. Vagy te úgy gondolod, hogy nála sokkal jobban tudod?

"Ki a hazug, hacsak az nem, aki tagadja, hogy Jézus a Krisztus? Az az antikrisztus, aki tagadja az Atyát és a Fiút."


De ne vedd rossz néven, nem akarlak kioktatni, te bizonyára sokkal tájékozottabb vagy ebben a témában, mint Krisztus apostola.

2018. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A liberálisok tagadják Istent és Jézust!
2018. nov. 25. 16:54
 10/25 anonim ***** válasza:

#9

Számtalan liberális van, aki nem tagadja. De még az idézett verset sem voltál képes értelmezni, szóval túl sokat nem várok el tőled.

2018. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!