Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Érdekel az iszlám, hol tudnék...

Érdekel az iszlám, hol tudnék vele jobban megismerkedni? Rengeteg kérdésem van!

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Az iszlám egy vallás, nem egy személy.


Ha az iszlám vallás érdekel google...

2019. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Van itt néhány muszlim, aki tud segíteni.

Azért egy figyelmeztetés: ha egyszer betérsz, kitérni nem lehet. Azért halálbüntetés jár.

Más kérdés, hogy itt nálunk ezt valószínűleg nehéz érvényesíteni - de azért nem mindegy, hogy üldözött vagy-e a világban. Ha kitérsz, akkor bármelyik muszlimnak erkölcsi kötelessége megölni téged.

És ezt ők komolyan veszik, erős a hitük.

2019. ápr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
26%

Vegyél könyveket, majd kezd mecsetbe járni. Ezzel egy időben, az Alkotmányvédelmi hivatalnak küld el az...ja nem, ők már keresik ki vagy, mivel olvassák a Gyakorit.

Ez miatt: [link]

2019. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%

A legegyszerűbb elköltözni valamelyik arab országba, ott

a helyszínen tanulmányozhatod a vallást.

2019. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Pontosan mi érdekel? A "Hogyan mészároljunk le embereket?" című fejezet?
2019. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretnélek megbántani, de Magyarországon (sőt, úgy nagyon mostanában Európa ezen régiójában, de lassacskán már nyugaton, vagy északon se) nem egy életbiztosítás ez a döntés (persze ezzel nem azt feltételezem, hogy rossz ember vagy).
2019. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem kell utána írjam, mindenki tudja, hogy ez egy vallás. Érdeklődök iránta mert van sok jó dolog amiket eddig olvastam. Mindenhonnan kiszedem a hasznosat és beillesztem az életembe, de nem akarok semmi veszélyt magammal hozni értitek :D
2019. ápr. 13. 22:44
 8/15 A kérdező kommentje:
+ mint európaiak nekünk ez idegen, alig tudunk valamit róla ami igaz és mindennapi. Pedig már érettségi feladatok is szólnak olyan részletekről amibe nem megyünk bele. A fele amit tudunk nem is úgy van.
2019. ápr. 13. 22:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira naiv azért, vannak nagyon rossz dolgok is benne. De ahogy és amit esznek, hálát adnak, gyerekeket nagy gondoskodással nevelik, ezek jó dolgok.
2019. ápr. 13. 22:55
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem lebeszélni akarlak, de ezen dolgokhoz nem kell vallásosnak lenni (függetlenül attól, hogy nagyjából én is az vagyok).Van szép oldala az iszlámnak, de van sötét is.
2019. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!