Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy arab fiúval szeretnék...

Egy arab fiúval szeretnék megismerkedni, szerintetek hogy probálkozzak? Mi a véleményetek egy ilyen kapcsolatról?

Figyelt kérdés
Évek óta látásból ismerem, de nem mertem soha odamenni hozzá, most szeretnék vele jobban megismerkedni.

2013. dec. 29. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Egy arab fiú szívéhez a tevéjén keresztül vezet az út.
2013. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát nézd meg a "lányom nélkül soha" c. filmet. Tanulságos, megtörtént esetről szól. Ennyit arról, ha nagyon eltérő kulturából származó társat akar választani az ember.
2013. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Általában nem szeretik ha egy csaj nyomul, szóval ez rossz pont náluk.És a túl személyes kérdéseket sem szeretik.

Oszt sok sikert:)

2013. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérlek, nehogy próbálkozz.

Miért nyomulnál az arab fiúra??? Nemár. Nem érzed cikinek, hogy egy lány nyomul?

Ha évek óta ismered, akkor meg nem jössz be neki, mert ha bejönnél neki, akkor azt már tudnád és akkor már elvett volna feleségül.

Ő más kultúrában nőtt fel, máshol és más értékek közt. Lehet h egyszer lefektet meg szép szavakat mond, de ne várj csodára, mert nem fog rendes nőnek tekinteni.

2013. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Igy van, ha tetszenel neki, akkor mar tudnad :) (10 eve arab ferjem van)
2013. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor várok.. nem probálkozok. Azért tényleg más kultura, én maximum ismerkedésre, valamiféle kapcsolatra gondoltam,ahogy alakulna,de férjhez menésre abszolut nem.
2013. dec. 30. 16:07
 7/11 anonim válasza:
ha férjhez menésre nem gondolsz akkor mégis mire? akkor minek ismerkedni? ha véletlenul osszejonnétek akkor 2 hét után dobnád? ez a COOL a mai világban? :D
2013. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Először szeretem megismerni, kiismerni, aztán még eldönthető merre tovább. Igy hogy csak láttam még, még beszélgetni se beszélgettünk, nekem nehéz rögtön arra gondolnom hogy férjhez mennék hozzá.
2013. dec. 30. 21:30
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nekem arab a párom, és amint meglátott, azonnal udvarolni kezdett. :) Az arabok általában ilyenek, szóval igen, valószínűleg már rég megtette volna a lépéseket, ha tetszenél neki. Persze ez még nem jelent semmit. Sok sikert!
2014. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ha arab fiú a barátod, ő hagyja hogy önállóan döntsél és oda menj és akkor amikor akarsz, megtarthattad a függetlenségedet mellette? Ugy öltözködhetsz ahogy akarsz? Én ha van barátom, akkor is szeretek elmenni a barátnőimmel szórakozni, sőt néha el is utazom a társaságommal, és ha van kedvem szeretek elég kihivóan is öltözködni, és még 8 évig szeretnék tanulni..ez belefér az őgondolkodásukba?
2014. jan. 1. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!