Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent az, hogy az ördög...

Mit jelent az, hogy az ördög sosem alszik?

Figyelt kérdés
Hogy tud másokat a bűnbe csábítani? Az érzéseinket vagy a gondolatainkat nem cserélheti le. Vagy igen?

2019. ápr. 22. 03:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#8: Én felpontoztalak.


[link]

2019. ápr. 23. 19:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem keres az ördög semmit. Nem visz semmibe hidd el tudom. Az embert nem kell hülyeségre noszogatni. Van választása! Önmagaként él vagy szerepet játszik. Néha körülnézhetnél.
2019. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És szerepet játszani könnyű ahogy erre a neved is bizonyíték, önmagadnak lenni már nehezebb amire az anonimitás a bizonyíték.
2019. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak mert én sem vagyok különb de érezd te is a valóság súlyát egy kicsit mert én folyamatosan érzem. Felvállalni azt aki vagyok nagy bátorság de részben még gyáva vagyok hozzá én is. Bontakozz ki gyakorizás helyett. Ne "mások energiáját szívd el"
2019. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Egyébként igazad van. Sokan jobban szeretnének vagy jobban utálnának élőben, mint itt. (csak annyi a hiba a képletedben, hogy inkább élőben érzem, hogy nem vagyok önmagam).

Nem vagyok egy önimádó seggfel, viszont előbb lennék az is, minthogy magamra és másokra jelentéktelen szürke hangyaként tekintsek.

2019. ápr. 23. 20:06
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor szerezd meg a királynőt
2019. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Melyiket? :P
2019. ápr. 23. 20:16
 18/18 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!