Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki keresztény, és kérdezh...

Van aki keresztény, és kérdezhetek tőle?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan tovább, és szeretnék egy tapasztaltabb kereszténytől segítséget kérni. Még elég friss vagyok úgymond...

2019. máj. 12. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne itt kérdezz. Mert ez egy farkasverem. Kérd meg Istent, hogy vezessen olyan embert éled, aki tud segíteni, de hidd el, hogy itt nem szabad kérdezni frissen megtért hívőnek, mert csak ártana.
2019. máj. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Van. Akár privátban is válaszolok.
2019. máj. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kzs ***** válasza:
61%

Igaza van az 1. válaszolónak.

Ha komolyan szeretnél kérdezni, és komoly válaszok érdekelnek, ne itt kérdezz.


Írd be az adott egyház/vallási közösség nevét a google-ben, és olvasd végig a hitvallását. És ha tetszik, menj el az Istentiszteletükre. Aztán majd meglátod. Ennek van értelme.

2019. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lilla64 ***** válasza:
43%
Ha tényleg érdekel a téma ne itt kérdezz.Vannak erre hivatott személyek,vagy oldalak az interneten
2019. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem csak trollok meg idióták vannak itt... Tőlem kérdezhetsz, akár privátban is.
2019. máj. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Noha én csak voltam keresztény, viszont az egyhàztörténelemben a modern bibliatudomànyban, illetve az eszkatologikus kérdésekben szívesen segítek. Ha gondolod írhatsz, ajànlok neked irodalmat is, ha gondolod.
2019. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KZitus ***** válasza:
31%

Szia

Vallásos oldalom kérdezel tehát nyílvan van keresztény is.

Szívesen válaszolok, sgítek amit tudok :-)

2019. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát münk pont illen friss husikra pályázunk :) Viccet félretéve. Mivel ajánlhatom magam?

8 éve vagyok Krisztus tanítványa, vagyis keresztény. Ez még nem olyan sok idő, biztos van nálam jóval tapasztaltabb is itt. Viszont vannak az egyházamban, akik közel 25 éve követik Jézust. Ha valamit nem tudok, bármikor megkérdezhetem őket.

Akikkel privát üzentben "beszélgettem", legtöbbször pozitív visszajelzést adtak, viszont a "mennyire hasznos a válaszom" százalékom kb. 60%-ról lement a jelenlegi 49%-ra néhány hónap alatt, mióta aláírom a becenevem. Ennek valamennyire örülök is, baj lenne, ha az emberek többsége jót mondna róla, mert ez a hamis próféták jele. A csökkenő százalékomat nem annak tulajdonítom, hogy nem hasznosak a válaszaim, hanem annak, hogy az emberek az egészséges tanítást nem viselik el, hanem kívánságaik alapján keresnek maguknak tanítókat, mert viszket a fülük.

Szóval a válaszaim hasznosak, de van még rajtuk csiszolnivaló, azt el kell ismernem.

üdv

Stefán

2019. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én magam is tanulok, nyugodtan kérdezz, megpróbálok segíteni!
2019. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második rózsfüzéres vagy miféle vallású már rád is cuppant. Sok sikert, de még kifoghatsz egy Jehovást is.
2019. máj. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!