Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A liberálisok, ateisták...

A liberálisok, ateisták szemében miért baj az, hogy a keresztények hisznek a feltámadásban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy baj?
2019. máj. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 lilla64 ***** válasza:
100%
Ez miért lenne baj?Mindenki abban hisz amiben akar.
2019. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A liberálisok miként kapcsolódnak ehhez? A liberálisok közt is vannak hívő keresztények, akik hisznek a feltámadásban.

Egy átlag ateista se fog azzal törődni, hogy ki miben hisz. Legfeljebb a szélsőségesebb nézetűek, ilyenek viszont hívőkből is vannak.

2019. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem találkoztam még egyetlen egy liberálissal vagy ateistával, akinek ez gondot jelentett volna.
2019. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy provokatív trollkérdés?

Nézz már utána, hogy mit jelent az, hogy liberális, vagy ateista!

2019. máj. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Annak, aki magánban írogat, ugyanezt üzenem!

Kiegészítve: az, hogy valaki ateista, nem jelenti azt, hogy az ateizmus nevében cselekszik!

2019. máj. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Még egy dolog:

életemben nem hallottam még, hogy baj lenne az, hogy a keresztények hisznek a feltámadásban.


Sokkal több és elég nagy bajok vannak a kereszténységgel - de ez pont nem baj, hogy hisznek ebben.

2019. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

"Nem találkoztam még egyetlen egy liberálissal vagy ateistával, akinek ez gondot jelentett volna."

Olvasgass többet itt a GYAK-on. Tegnap még kérdésben is ki volt írva. Meg figyeld majd meg a 75%-os ateista barátunk ámokfutását:)

2019. máj. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a liberalizmus úgy jön ide kéremszépen,hogy az elvileg az elfogadásról szól,csakhogy mégsem ezt látjuk. Most a vallásra ki sem térek (jó,vérre menő üldözés az épp nincs kis hazánkban,meg vallásszabadság meg minden,de azért "duguljanak már el"),de ott van a melegek esete. A tojással meg kővel dobálózós véresszájú homofóbokkal én sem értek egyet,de azzal sem,mikor engem homofóbnak bélyegeznek,csak mert nem vagyok hajlandó végighallgatni a szobajeleneteket. Manapság egy meleg ugyanúgy mindenre ráfogja,hogy üldözve van,mint egy jehovás,és ezt nekik is leírtam már egyszer: ha egyszer bekopognak a házadba és letartóztatnak vagy épp rögtön kivégeznek biblia birtoklásért,na az üldözés. Amikor te kopogtatsz az én házamba,én meg tök jogosan bek*rom az ajtót és nem hallgatlak meg,az NEM üldözés,csak egy reakció. Melegeknél ugyanez: ha én járok a nyakukra és piszkálom őket a beállítottságuk miatt,az üldözés. Ha ő jár a nyakamra és megkérem,hogy hagyja abba,az NEM üldözés,nem homofóbia,hanem reakció. Én sem traktálom őt azzal,hogy a férjemmel hányszor és hogyan prütykölünk,a magánélet az,amit igazán tiszteletben lehetne tartani. Szóval így kerül ide,mivel a liberálisok többsége pont nem elfogadó a másikkal szemben,mert elvárja tőled a totális elfogadást,cserébe neked le kell nyelned a saját véleményed,mert ha nem,akkor már szemét vagy. Ez eléggé egyoldalú.
2019. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Talán egy picit irigyek, hogy nekünk van reményünk. Egy ateista sajnos csak magában reménykedhet. Ezért van az, ha minden összeszakad az életükben, leugranak egy hídról. Mi Istent soha nem veszíthetjük el!
2019. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!