Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten tiltja hogy ennyire...

Isten tiltja hogy ennyire érdeklődők a természfeletti világ után?

Figyelt kérdés

Keresztények,vagy akik hisznek ezekben vagy érdeklődnek ezek után, ők válaszoljanak kérem!!!Nem fog kinyilni úgymond a 3. Szemem amikkel lehet ilyeneket látni? Nem szeretném

Az egész 5 évesen kezdődött hogy ki jöttek a monster high szörny babák és onnantól érdeklődtem 9 évesen abba hagytam a babázást az érdeklődés megmaradt kicsit de így 7 év után megint elő jött,hiszek Istenben,angyalokban stb... Mondhatni keresztény vagyok imádkozni is szoktam,de nézek fekete mágiás sorozatot is peldaul ashadowhunters,chilling adventures of sabrina, stranger things, harry Potter és több van,és sokszor olvasok utánuk is,nem hiszek bennük (csak a vérfarkasban mert olyanok voltak,egy olyasmi betegség), baj ez?



2019. jún. 6. 18:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat 😊
2019. jún. 7. 13:28
 12/12 világvége1 ***** válasza:
A fekete mágia az gonosz dolog.
2020. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!