Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi volt Jézus kedvenc étele?

Citromfűlevél kérdése:

Mi volt Jézus kedvenc étele?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 14:01
1 2 3
 21/25 Lux morulus ***** válasza:
Vettem neki fagyit a strandon. Nekem azt mondta, hogy nagyon szerette.
2019. jún. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
A bor. :D
2019. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 jdfGabrella ***** válasza:
Krumplis tészta
2019. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés ! :) Ne felejtsük el hogy JÉZUS ugyanannyira volt ember , mint ISTEN , és ugyanannyira ISTEN mint ember . Nem ahogy sokan elgondolják hogy 50-50 % . Ez teljesen téves ! Szóval Ő emberként élt itt a földön ( ISTENEMBERKÉNT ) . Ahogy olvassuk , nem tartotta istenségét olyas valaminek hogy zsákmányként ragaszkodjon hozzá . Biztosan volt kedvenc étele !!! Erről eddig nem beszélgettünk , de meg fogom kérdezni Tőle mi volt az !
2019. jún. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
:) Egyformán szereti minden teremtményét ,--- azt jelenti , hogy mindent amit csak teremtett, tehát MINDENT , de nyilván más értelemben az embert ( és erre vonatkozik a bibliai kijelentés ) , mint egy élettelen követ , mert azon nincs mit szeretni , mégis szeretetből teremtett mindent , ... és még valami : a növényekben és az állatokban is ott az élet , de az embert , képmására teremtette ISTEN !!! És ez nem mindegy ! Azt jelenti a képmás hogy : az embernek van lelke , tudata , képes beszélni , munkát végezni , és SZERETNI , ha akar ( vagy éppen ISTENBEN hinni , ha akar , mert ez is szabad döntés ) . satöbbi . CSAK VALAKI TUD SZERETNI VALAKIT !!! Ez legyen világos mindenki számára ! Valaki attól lesz valaki hogy lelke van ! Elnézést kérek az állatbarátktól , illetve imádóktól , de ebből egyértelmű hogy az állatok nem tudnak szeretni , mivel nincs lelkük , nem ISTEN képmásai ! Nem tudom minek nevezzem azt a jelenséget ami az állatoknál tapasztalható , ( érdekes ) de nem szeretet ezt tudom , mághozzá ISTENTŐL . Valamiféle ragaszkodás , ééés ... nem tudom mi ! aki hisz ISTENBEN és valódi kapcsolaztban van Vele , az tudja miről beszélek . Hozzáteszem hogy állatbarát vagyok nem is kicsit !!! De nem állatimádó , mert az bálványimádás ! Mi is használjuk azt a kijelentést hogy például szeretem a gulyást , meg szeretem a kutyám , meg a lemenő napot bámulni , na de más az ha Édesanyámat szertem valóban !!! Egyébként JÉZUS ugyanaz tegnap , ma és mindörökké , benne nincs változásnak árnyéka sem ! Nem tud kevésbé vagy jobban szeretni !!!Hanem végtelenül !!! Viszont nyilván kedvét leli valakikben , és valakikben nem leli kedvét ! Példa ha hívő az ember , vagy hitetlen . Hasonlat képen ha egy Anyának az egyik fia gyilkosságért ül , a másik meg rendes életet él ugyanúgy szereti mindkettőt ( egészséges esetben ) mert a gyermekei , de nyilván nem leli kedvét abban aki azt a rosszat tette . Egyébként SZERESSÉTEK ELLENSÉGEITEKET is !!! Az már valami !!!!!!! A JÉZUSI szeretet lényege hogy nem azért szeret mert olyan jók vagyunk mi emberek ! Ugye ezt nem kell magyaráznom . Hanem mert Ő jó ! Teljesen külön látja a bűnt az embertől, és úgy szeret minket , mivel Ő nem vállal közösséget a bűnnel ! Nem tudsz olyat tenni hogy ne szeressen ISTEN !!!!!!!!!!!! Emberré lett , ISTENEMBERRÉ , Meghalt értünk a Kereszten , --- mindnannyiunkért és feltámadt !!! Nekünk ŐT kell követnünk , a hit és a szeretet útján , és ha kell a szenvedés útján is ! Nem árult zsákbamacskát , elmondta hogy kövess Engem , és ez az út , a Kereszt út is ! Mert nem méltó Hozzá aki nem veszi fel keresztjét és nem követi ŐT , mindennap ! És mégvalami : Ha a fogantatástól kezdődik az élet , már pedig akármit mondanak az okoskodásukba beleveszett tudósok meg ilyesmi , a fogantatástól kezdődik , így egyértelmű az is , hogy bizony gyilkosság az abortusz !Mert a fogantatás maga , a lélek születése ! Akkor lesz ember az ember , akkor lesz valaki , és utána kap testet , szépen lassan formálja az embert ISTEN az Anyaméhben ... Lehet szépíteni , hogy nem gyilkosság az abortusz mert csak egy hónap után ember az ember , vagy 3 hónap után , vagy mitttudomén mit mondanak a nagyokosok . Tényleg ? Akkor miért nem mondják azt hogy 10 vagy 20 éves kor után ember az ember , akkor lehetne dorgálni a gyereket hogy ha nem tanulsz rendesen abortuszra viszlek !És lenne egy erre szakosodott kivégző osztag és megölné az embereket , mint ahogy teszi is azt , és erre diplomás emberek igent mondanak !!! Borzalom !!! El tudja hitetni velük a sátán a hazugságait !!!!!!!! Konkrétan legalizálta a gyilkosságot a sátán és ehhez asszisztálnak , a törvényhozók , az orvosok , az anyák , az apák akik helyeslik vagy éppen kényszerítik az Anyát ( ez már nehéz ügy , nem tudom ilyenkor mi a helyzet ) , és mindazok akik egyet értenek a hazugsággal és erre buzdítanak !!!!!!!!!! Nem akarok elmenni egy ilyen szélsőséges irányba , csak szeretném szemléltetni az igazságot !!! ... Viszont mindig van kiút a bűnből , mindig - a bűnbánat Szentsége - a Szent gyónás !!! Így irgalmat nyersz az tuti !!! És új életet ! CSAK HIGGY ISTENBEN ÉS NE FÉLJ ! ! ! ... na most már hogy szét "offoltam" mindent , az ÚRJÉZUS kegyelme legyen mindnyájunkkal !!! Dicsértessék a JÉZUS KRISZTUS ! ! !
2019. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!