Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az igazi, hívő keresztények a...

Az igazi, hívő keresztények a Fidesz pártján állnak?

Figyelt kérdés
Igazi, hívő keresztények válaszát várom, akiknek tényleg életük része a vallás.

2019. jún. 28. 15:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Nem a vallásom mellé választok pártot. Aki hithű, és az eszét is használja, biztos nem rájuk szavaz.
2019. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 szp72 ***** válasza:
36%
Én speciel a FIDESZ-re szavaztam, ami persze egyáltalán nem jelent teljes azonosulást, de 100x inkább ők, mint a liberálisok vagy Gyurcsány.
2019. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
2. kicsit több párt van, és ne csak az elvet nézd hanem amit tesznek.
2019. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Van, aki mást gondol arról, hogy melyik párt képviseli ugyanazt, mint amit a kereszténység. Lehet, hogy úgy gondolja, hogy egyik sem.
2019. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Mit értesz "igazi, hívő keresztény" alatt? Mi alapján döntöd el, ki "igazi" keresztény? Merthogy azok között, akik kerszténynke tekintik magukat, még számos teológiai kérdést illetően sincs egyetértés különböző magukat igaz, hívő keresztény emberek között (irtották is egymást évszázadokon keresztül a katolikusok és az evangélikusok, és például abban sem értenek egyet, hogy az áldozáskor Krisztus teste ténylegesen vagy csak szimbolikusan van-e jelen az ostyában). Akkor hogy is értenének egyet abban, melyik pártnak van igaza mondjuk abban, hogy kilátóra vagy stadionra kell-e költeni?
2019. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Bocsánat, lefagyott a böngésző, itt a javított kiadás:


Mit értesz "igazi, hívő keresztény" alatt? Mi alapján döntöd el, ki "igazi" keresztény? Hiszen számos teológiai kérdést illetően sincs egyetértés különböző magukat igaz, hívő kereszténynek tekintő emberek között (irtották is egymást évszázadokon keresztül a katolikusok és az evangélikusok, és például abban sem értenek egyet, hogy az áldozáskor Krisztus teste ténylegesen vagy csak szimbolikusan van-e jelen az ostyában). Akkor hogy is értenének egyet abban, melyik pártnak van igaza mondjuk abban, hogy kilátóra vagy stadionra kell-e költeni?

2019. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
28%
Mivel a liberalizmus az pont ellentétes, sőt ellensége a Biblia lényegének, így a baloldal szóba sem jöhet. Ha szavazok, akkor manapság FIDESZ, de nem politizálok
2019. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 tgt ***** válasza:
77%
7-es: Már hogy lenne a liberalizmus ellensége a Biblia lényegének? Bocs, de nagy butaságot írtál.
2019. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

A liberalizmus maga az élet.

(Ezt amúgy Németh Sanyi mondta még a 90es években)

2019. jún. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom mennyire vagyok neked igazi hívő, de nem állok senki pártján. Nem igazán van kire szavazni, semmiféle ellenzék nincs, az ekkora többséget viszont nem támogatom, középen sincs senki, néha egészen félelmetes belegondolni, hogy akiket nyilatkozni hallok azok komolyan beleszólhatnak egy ország irányításába. Elkeserítő, hogy ez minden. Legutóbb nem volt jobb ötletem, a Kutyákra szavaztam. Még egy buszmegálló, egy színes mozaikaszfalt is sokkal-sokkal több, mint amennyit a többi pártból kinezek... sajnos.
2019. jún. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!