Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten akkor is figyeli az...

Isten akkor is figyeli az embereket, amikor azok szexelnek?

Figyelt kérdés
A fenét se érdekli, hogy ő aszexuális szemmel nézi az eseményt, ha nézi. Eléggé durva lenne, hog ha kiderülne, hogy valami természetfeletti alak figyel, mikor éppen erősen dugom a barátnőmet.
2019. szept. 5. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Isten szeme mindent lát, és Isten mindenható. Tehát igen: azt is látja, ha szexelsz.

De most komolyan ez feszélyez, hogy a mindenek felett álló Teremtő figyeli, amint nagyban kúrogatod a csajodat? És akkor mi van? Ez a természet rendje :D kb. mintha azt látná ahogy az amőbák osztódnak.

2019. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

Kimondottan utálnám ezt a perverz kukkolást, azt meg szintén, ha azon szórakozna, ahogy a klotyón gubbasztok, még szerencse, hogy nem is létezik semmilyen Isten.

Mondjuk ha mégis lenne, akkor tutira perverz fazon, ahogy a kéjgyilkosokon élvezkedik, vagy a pedofil papokon, esetleg az inkvizíció kínzókamráiban, vagy amint a ragadozók szétszaggatják a növényevőket, tiszta szadizmus, mert én hallottam már a nyúl visítását a borzalmas félelemtől, vagy fájdalomtól.

Mennyi kín, mennyi fájdalom történik minden percben, ezt nem lehet elviselni még egy Istennek sem.

Mocskos egy világot alkotott, ha ő tette.

Minden öl és ölve van ebben a világban, az ölés kötelező.

2019. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor figyel csak igazán :DD
2019. szept. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
igen kukkol es kajanul vigyorog
2019. szept. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#12-es, amikor a Mekiben ülsz és eszed a hamburgert, gondolj a sok szarvasmarha visítására. Biztos elmegy az étvágyad.
2019. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-es, hajszálpontosan leírtad az én álláspontomat :) . Én nagyon sokat gondolkodtam, mire eljutottam erre a kiábrándító végkövetkeztetésre :P .
2019. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös, még szerencse, hogy nem sok marha van benne
2019. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!