Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jézus második eljövetelekor...

Jézus második eljövetelekor miért pusztítja el az emberiség 1/3-át ahelyett, hogy megváltaná őket?

Figyelt kérdés

2019. szept. 18. 00:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
De ha nem találunk, az atesiták nagy bajban vannak?
2019. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 kretens ***** válasza:
Lucifer-666 fognak találni.Amit az emberi tudomány eddig fel tudott térképezni és ameddig ellátni az űr végtelenjébe az is csak egy ici pici szelete az ismert világnak.én nem vagyok ateista de kételkedni még szabad.Például bárki is belegondolt valaha is hogy lehetne úgy is hogy ez az egész meg sem történik tehát se univerzum se tér se idő se sötét se világos tehát az abszolut semmi.De van és létezik és merész gondolat lenne az hogy az emberen kivül nincs más értelmes összetett dolgokra képes inteligens létforma.A főbb vallásokban a teremtésre vonatkozó rész szinte szó szerint megegyezik mindegyikben de ez csak az emberről szól.Azért irtam azt hogy akkor mit fognak mondani ha bebizonyosodik hogy nem vagyunk egyedül.
2019. szept. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én lennék a legmeglepetebb, ha valaki újat mutatna.
2019. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 kretens ***** válasza:
Lucifer-666 biztos lehetsz benne hogy vannak uj más dolgok.csak van egy kis bökkenő.Mégpedig az hogy az emberi értelemnek is megvan a maga plafonja.Sok fejlődési vagy új meglepő dolgokat már sürün nem fog az ember kitalálni mert eljut az értelmi képességének a határához.Olyan méretü csoda már nem lesz mint amikor feltalálták az elektromos áramot mert akkor mindenki csak ámult hogy van itt egy olyan valami ami nem látható és energiát ad.Olyanok vagyunk mint a hal az üveggömben aminek hiába mutatsz kivüről egy fogkefét nem fogja tudni értelmezni mert értelmi képessége behatárolt.Nos mi emberek is igy vagyunk ezze ha tetszik ha nem tehát sok csodálatos jobb szebb dolog van a mi világunkon kivül is csak a magunk értelmi és biologiai korlátunk ezt már nem érzékeli.
2019. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 pelgrim ***** válasza:
Szamárság! Jézus szerintem nem bosszúálló, bármilyen russzul is bántunk vele, és nem jön el mégegszer. De közeledik a nap, mikor az emberek úgy mint Ő, isteni kilétükre ébredve a Krisztust hozzák kifejezésre.
2019. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!