Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Én is szeretném az Ördög...

Én is szeretném az Ördög segítségét igénybe venni. Hogy?

Figyelt kérdés

Hallottam arról, hogy az Ördögnek el lehet adni a lelkemet.


Ne próbáljatok lebeszélni erről, hogy az Ördög átver stb... Már döntöttem, vállalom a kockázatot.


Van valami rituálé, ami alapján egy bizonyos dologért cserébe az övé lehet a lelkem?


2019. okt. 2. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Ilyenek mint pl agyonversz és megkínzol valakit a semmiért? Szexuálisan zaklatsz egy nálad gyengébbet?

Felgyújtasz egy árvaházat benne gyerekekkel és végignézed?

Ilyenektõl garantáltan ördögé lesz a lelked.

2019. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Jegyezd meg: "Az ördög sokat ígér, keveset ad, és a végén a mindent elvesz".

Igaz közmondás.

2019. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Mindenki eleve a sátáné. Ha megtérsz Jézusban, akkor leszel Istené, úgyhogy nem kell semmit tenned, légy továbbra is önmagad legnagyobb ellensége. a lelked a sátáné.

Arra ne számíts, hogy gazdag leszel, meg sikeres. A sátán jutalma még több átok és szenvedés. Sok sikert!

2019. okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs megtérni. Az Ördöggel szeretném felvenni a kapcsolatot.


Keresztények, sicc innen :-)


Valaki, normális válasz?


Help!

2019. okt. 2. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:

Olvass végig!

Te vagy a lelked. Egy darab istenből. Ez te vagy. Mintha a tudatod akarnád eladni, oda adni, de hogyan??, hisz at a te érzékelésed, nem tudod oda adni egy másik tudatnak.

Amit léírsz egy szimbólum. Azt jelenti, hogy ha nem törődsz a jósággal, magaddal, a benned lévő harmóniával, egészséggel, egyenlőséggel se a közted és környezeted közt lévő kapcsolattal, ha nem törődsz más tudat tapasztalásával a te javadra, ha elvakultan egy célt hajszólsz, nem érdekelve hogy kozmikusan ezzel mindenkinek, legfőkképpen magadnak ártassz, akkor elérheted a legapróbb leglényegtelenebb, legfelszínesebb vágyakat is. Ugyanúgy küzdeni kell érte, mintha a jóságból választanál magasztas célt, csak míg ott az igazságokat lehet kijelölni célként, addig itt akármilyen hülyeséget, hamis értéket, vágyakat, hisz a következmény nem számít.

Itt a lélek jelképe, hogy hű maradsz-e magadhoz. Az eladni a lelket azt jelenti, hogy távol kerülsz magadtól, a szeretettől, az igazi céljaidtól, igazi vágyaid összességétől, életfeladatodtól, stb.

Az, hogy az ördögnek, ami a negatív polaritás jelképe, azt jelenti, hogy mindezt nem csak akárhogyan letojva az egészet, de konkrétan az önszolgálatot választva, valami teljesen nevetséges, szánni, sajnálni való önérdekű hamia célért teszed.


A rituálé annyi, hogy csak magaddal foglalkozz, légy önszolgáló, akármennyi rosszat is teszel ezzel másnak, akármennyire megfertőzöd ezzel a jelened és a jövőd, akármennyire is sok lesz benned az üresség, gyűlölet, egyedüllét.

2019. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt hetente ITT megkérdezni?

Elég vegyes hely ez, de az ördöggel nincs közvetlen kapcsolatuk.

2019. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

"Eszem ágában sincs megtérni. Az Ördöggel szeretném felvenni a kapcsolatot."

Hármas vagyok. Nem mondtam, h térj meg. Próbáld egybe értelmezni a leírtakat:)


Amúgy olvasd el Faustot

2019. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem olvasom el.


A kérdésemre akarok választ kapni. Ne offolj!

2019. okt. 2. 13:52
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

"A kérdésemre akarok választ kapni. Ne offolj!"

Abban benne van, te féleszű

2019. okt. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyél keresztény, az a legsátánibb vallás.
2019. okt. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!