Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények! A vallásotok...

Keresztények! A vallásotok úgy tudom tiltja az önkielégítést, ellen tudtok neki állni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 14:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%

Egy figyelmes és szerető házastárs megoldja ezt a problémát. :))

Egyébként meg általában akkor estem bele ebbe a hibába, amikor unatkoztam. Ha az ember sokat dolgozik, akkor eszembe sem jut, legalább is nekem.

2019. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De a hormonok akkor is működnek.
2019. nov. 6. 16:26
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna már hatszor a kérdés...

amúgy 𝐧𝐞𝐦 𝐭𝐢𝐥𝐭𝐣𝐚.

2019. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
38%
Nem kell betartani.
2019. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

"De a hormonok akkor is működnek."

Igen, de csak az állatokat vezérelik a hormonok. Mi emberek dönthetünk, nem ösztönösen cselekszünk. Amúgy is ez pszichés probléma, nem pedig hormonális

2019. nov. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
23%

"De a hormonok akkor is működnek."

Működnek, de minden agyban dől el. Lehet, hogy hihetetlenül hangzik, de ha van mit csinálnom, lefoglal a munkám, illetve a hobbijaim és a sport, akkor eszembe sem jut.

2019. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
22 vagyok és szingli, szerinted ellen tudok?
2019. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
A kereszténység, az a pszichés probléma.
2019. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
44%
29 éves keresztény férfi vagyok, 1 hónapig bírom ki önkielégítés nélkül. Egyedül vagyok fél éve és sajnos nem tudok uralkodni rajta. Önkielégítés után úgy érzem magam, mint aki bűnt követett el és Istenhez imádkozom. Remélem sikerül legyőzni a kényszeres vágyaimat és még erősebbé válik a hitem. Aki olyan helyzetben van mint én annak üzenem, hogy soha ne adja fel, erős hittel a bűnbeesés megelőzhető.
2019. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%
Én meg azt üzenem hogy dobjátok ki ezt a sátáni ker3szténységet. Ne hagyjátok hogy megkötözzön a bűntudat.
2019. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!