Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vajon mitől van ekkora önbizal...

Vajon mitől van ekkora önbizalmuk a muszlimoknak?

Figyelt kérdés

Úgy sejtem, vallási háttere lehet, azért tettem ide a kérdést.

Azért emlékezhetnének a gyarmatosítás kőkeménységére, a két világháború borzalmaira, hogy mire képes a keresztény 'rumi' világ.

Érdekes, hogy Kadhafi, meg Szaddam Husszein is képes volt az USA-val háborúba bocsátkozni, pedig hát az égvilágon semmi esélyük sem volt, most is van ez az Iráni konfliktus, amiben képtelen vagyok megérteni, hogy miért gondolhatják, hogy van értelme nyílt háborúba bocsátkozni a NATO-val?

Talán Allah segítségében bizakodnak, vagy valami más oka van, hogy ilyen vakmerők?



2020. jan. 7. 20:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Na mert virág és krémes sütemény volt a rakétákban töltetként?
2020. jan. 9. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont lehet úgy támadást intézni, hogy pontosan tudod, hogy arról előbb fognak tudni, minthogy a rakéta odaér.

Ismétlem, Iránt nem hülyék vezetik, nem akarták amerikai katonánák megölésével kockáztatni, hogy keményebben odacsapjanak nekik. Ennyi a sztori.

2020. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor minek lőtték őket?
2020. jan. 9. 18:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Anyagi kárt okoztak. Illetve mert kb muszáj volt valami választ adni arra, hogy az USA kilőtte egy vezetőjüket.
2020. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lux morulus ***** válasza:
Mert elmebetegek.
2020. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!