Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták erről mi a véleményetek?

Ateisták erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 1. 20:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy felszínen kell maradni a médiában.
2020. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
89%

Én is tudnék mesélni mindenfélét, ami vagy igaz, vagy sem.


Ha öt kellöen megfizetik, vagy jó reklám számára, akkor azt mondja, amit mások hallani akarnak.

Van más "híresség" is, aki meglovagolja mások hiszékenységét, pl, akit az ürlények rabolnak el vagy hasonló ostobaság, ebbe a kategóriába ez is belefér.

2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%

"Ateisták erről mi a véleményetek?"

Mese habbal, aki elhiszi, annak nem sok esze van.

2020. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
89%
Hát meg lehet kövezni de ezt én még hívőként sem hiszem el:D
2020. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Csaló!
2020. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
85%
Ezer és egy ilyen történet van, de bizonyíték sehol. Ha valóban porckopása lett volna, az nem gyógyul meg egyik pillanatról a másikra.
2020. márc. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
81%
Ahhoz már igencsak nagyfokú szemtelenség kell, ekkorát hazudni nyilvánosság elött!
2020. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 Alex Fly ***** válasza:
0%

Jómagam nem vagyok ateista, de azt tudom, hogy ez nem fér bele a világképükbe. Így nyilván nem fogadják el.

A direkt tagadástól a számukra elfogadható magyarázat kereséséig elég széles a paletta, mindegyik kialakíthatja a maga véleményét...

2020. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyen történetek nem az ateisták világképébe nem férnek bele, hanem az épelméjű emberek világképébe nem férnek bele.

Te elhiszed a történetet?

2020. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Ugye ugye, hogy máris megvan a véleményetek a bizonyítékok, és tények megvizsgálása nélkül, pedig utána járhatnátok. Pedig ilyen esetek történnek, de aki nem él át, vagy nem szemtanúja, mivel a hitnek nem enged teret az életében, az marad az ő kis beszűkült ismeretével.
2020. márc. 2. 22:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!