Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak nekem egyértelmű hogy az...

Csak nekem egyértelmű hogy az Ószövetség és az Újszövetség Istene teljesen különböző?

Figyelt kérdés
Ki olvastam mindkettőt nem is egyszer, és szerintem a Ó.SZ.-Ben leírtak nem passzolnak egyáltalán az Ú.SZ.-hez...
2020. márc. 10. 10:48
1 2 3 4
 31/35 Anahystor ***** válasza:
100%

"Az evoluvciót nem cáfolni kell hanem bizonyitani tudományosan,"


Ez megtörtént. A tudományos kísérletek és megfigyelések alátámasztják az elméletet, és nincs ismert tény, mely ellene szólna.


Ha te mégis vitatod, ezek után neked kell előállnod bármilyen bizonyítékkal, ami bizonyítja a hibáját.


Nos, van ilyen tény a birtokodban?


(

Csak szólok,

A Biblia mást ír... - nem bizonyíték,

a nem hiszem el ... - nem bizonyíték,


TÉNY, ADAT, mely bizonyítható kell!


Esetleg idézhetsz olyan szakfolyóiratot, mely ilyen cikket közölt... persze megalapozottan!

)

2020. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

@Kreatti


"Az evoluvciót nem cáfolni kell hanem bizonyitani tudományosan, nem meseszerüen. Az utolsó mondatod a fajtádrol és a vallásodrol ad hitelt"


Bizonyítva van. Attól, hogy te nem részesültél megfelelő iskolai oktatásban, és arra is képtelen voltál, hogy vegyél egy természettudománnyal kapcsolatos ismeretterjesztő könyvet, amiből megtudhatnád, mi a hivatalos tudományos állásopont, (pl. Brian Cox is ír az emberi evolúcióról!) még nem lesz az, amit te szeretnél. Richard Dawkins kb. 500 oldalon keresztül részletezi a laikusoknak az evolúció bizonyítékait, mert azt a könyvet határozottan azzal a céllal írta 2009-ben, hogy rámutasson: az evolúció tény. Egyébként javaslom, hogy vegyél egy 12. osztályos biológia tankönyvet, amiben megtalálod az evolúciót, mert nagyon tanulatlannak tűnsz.


Ostoba vagy, mert azt hiszed, hogy a tudomány is úgy működik mint a vallás. A hivatalos tudományban nem vesznek ténynek olyat, ami nincs megfelelően igazolva - ez a vallás szokás.


Nekem vallásom nincs, a véleményemet pedig vállalom. Elmúlt már az az idő az életemben - a keresztény korszak - amikor elhittem azt, amire nincs bizonyíték, meg a parancsba adott tisztelet miatt azt akarták, hogy tiszteljem a hülyéket.


Hát nem. Azt mondom ki, amit gondolok.

2020. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Anahystor ***** válasza:
56%

Nos úgy tűnik most sem sikerült egyetlen épkézláb bizonyítékot előkaparni.


Mondjuk ezt várta a szakvezetés! :-)

2020. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

"megtörtént. A tudományos kísérletek és megfigyelések alátámasztják az elméletet, és nincs ismert tény, mely ellene szólna."


Ez hazugság, a tudomány hazugsága

Ha így lenne akkor már az összes hiányzó láncszemet megtalálták volna az evolúcióban de mivel ez nem történt meg ezért az evolúció csak elmélet

2020. jún. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne paszolna a két történet ?

Szerintem kerek és le írja hogy még sokan megfognak halni mert nem az utat járják

2020. jún. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!