Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi lenne ha a Földönkívüliek...

Mi lenne ha a Földönkívüliek látogatnálak el a Földre már ha volt, van, lesz? Mi lenne szegény Jehova Tanúival, és szegény Keresztényekkel?

Figyelt kérdés
Így gondolok most a Földönkívüliekre: Világok harca, függetlenség napja, Marslakók támadása, Támad a Mars stb... Tehát nem az angyalokra gondolok!

2020. szept. 1. 14:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Azt mondanák, hogy a Sátán trükkje az egész.


Ők lennének azok, akik az emberi fajt lejáratjak az idegenek előtt, mint aminek egy része visszamaradt a fejlődésben, és primitív.


Amire viszont érdekes: a jövőben lehetséges, hogy fogunk látni földönkívülieket, csak nem intelligens formában. Könnyen lehet ugyanis, hogy az Europa hold alatti jégpáncél óceán rejt, általunk ismeretlen élőlényekkel. Majd le fogunk oda fúrni.


Fel lehet majd tenni a kérdést, hogy Isten mi célból teremtette azok az élőlényeket, akik évmilliárd évekig elzárva voltak a Világegyetemtől.

2020. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
*milliárd évekig
2020. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Köszi. Igaz én keresztény vagyok, de érdekel a tudomány is. Szerintem attól még hogy vannak űrlények is, Jézus, Isten fia most is létezik. Szerintem önzés lenne ha csak az emberiségnek van helye egy ekkora világban. Jöhetnek vallás válaszok is :)
2020. szept. 1. 15:17
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban bizonyítékok lennének ezek, hogy Isten nem létezik, akkor nyilván azt mondanák rá, mint amit az első, hogy a Sátán trükkje vagy nem érdekelné őket.


Viszont ha létezik Isten, akkor nyilván nem fognak jönni olyan földönkívüliek, amik kizárnák, hogy Létezzen :D.

2020. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem. Mi történne? Az idegenek nagyja már felfedezte az igaz vallást, amit az egyszerűség miatt most spiritualizmusnak nevezek, és ismerik isten rendszerét. Az egyházak átalakulnának és egybeolvadnának.
2020. szept. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nagyon érdekes. De én nem szó szerint veszem a Bibliát. Ádám és Éva is volt, csak evolúció útján. Amikor lejöttek a fáról az elsők, akkor csak két ember jött le először akik pont az Édenkertbe sétáltak le. Szabad akarat, öntudatot, és érzelmeket kaptak. Nem beszéltek Istennel, de érezték a gondolatát.


[link]


Szerencsére kamu ez, és jobb lenne ha inkább Isten létezik, és Mennyország :) én hiszek Istenben és Jézusban. De a tudományt is elfogadom.

2020. szept. 1. 16:12
 7/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ha a földönkívüli kiírtaná az összes embert, akkor azt mondanánk, hogy Jézus jött el újra más külsővel.
2020. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Mert ugye az igaz a Jelenések könyve alapján, hogy nagy hanggal leereszkedik a felhők közül, ez az űrhajó és haragos lesz a tekintete, mert az ítélet napja van. Az angyalok valakit ott hagynak valakit felemelnek. Ez ugye lefordítva, égből űrhajó, nagy robaj, Eddig oké? Nem kedvesek, mérges a tekintetük. A többi UFO a sok angyal. Aki itt hagynak annak kampec, mert felrobbantják az invázió után a Földet. Azt hogy valakiket felemelnek az az, hogy elviszik rabszolgának más bolygóra. Ez is egy forgatókönyv.
2020. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
"elmélet" :)
2020. szept. 1. 18:50
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Keresztényekkel nem lenne semmi különös. A földönkívüli is csak ember.

Jehova Tanúi viszont démonoknak nézné őket, egészen addig, amíg ki nem derül, hogy ők is halandók. Akkor jön egy új világosság.

2020. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!